Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy
Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj
Czas realizacji
Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu
Metody płatności
Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.
Dlaczego my?
Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Nie tylko koneser doceni smak dobrego wina. Ponadto każdy znawca wina jak i osoby celebrujące jego smak uszanują prezent jakim jest aerator do wina angel deluxe. Wszyscy miłośnicy wina wiedzą, że najlepszy smak wino uzyskuje, gdy „pooddycha”. Aerator do wina to łącznik pomiędzy butelką a kieliszkiem. Co istotne, obsługa i stosowanie tego przyrządu jest bardzo proste i nie sprawia żadnych kłopotów. Chcąc użyć prawidłowo aeratora należy trzymać go jedną ręką, aby drugą móc przez niego nalać wino do kieliszka. Cała magia odbywa się już w samym aeratorze, w którym to wino zostaje napowietrznione, nabierając szlachetności smaku.

Dotychczas częstując winem, często podawano płyn, który nie zdążył odetchnąć przez co tracił liczne walory smakowe. Tymczasem napowietrzacz wina sprawia, że każdy kieliszek charakteryzować się będzie właściwą głębią smaku i zapachu. Dodatkowym plusem stosowania aeratora jest fakt, że już nigdy nie zajdzie potrzeba otwierania wina na zapas, a pozostały po spotkaniu alkohol na pewno nie wywietrzeje. W trakcie przelewania trunku jest ono filtrowane i napowietrzane, dzięki czemu objawia się pełnią smaku. Aerator jest produktem polecanym przez producentów oraz specjalistów z branży winiarskiej oraz smakoszy.


Produkt w szczegółach:

  • areator do wina posiada kształt antycznej amfory ze stojakiem;
  • idealnie napowietrza wino;
  • wspaniały prezent zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, którzy uwielbiają wino;
  • produkt wykonany z wysokiej jakości szkła akrylowego;
  • sygnowany marką Vinocente;
  • wymiary aeratora to: 15 cm (wys.) x 10 cm (szer.) x 7 cm średnica sitka;
  • stosowany tylko do wina czerwonego;
  • kupując aerator otrzymujesz: areator, sitko ze stali szlachetnej, atłasowy woreczek, podstawka, stojak.