Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Kupując butelkę wina, zazwyczaj myślimy już o tym relaksie, który czeka nas wieczorem. Chcemy usiąść na kanapie przy dobrym serialu, albo położyć się w wannie pełnej piany, bez konieczności ciągłego wstawania po dolewkę. Brzmi idealnie, prawda? Z załatwieniem wina i kąpieli raczej nie będzie problemu, ale skąd wziąć naczynie tak duże, żeby od razu wlać tyle alkoholu, na ile ma się ochotę i nie zawracać sobie głowy późniejszymi dolewkami?

Tutaj pojawia się nasz niezastąpiony Gigantyczny Kieliszek diVinto Black. Elegancki, klasyczny, wykonany z wysokiej jakości szkła. Kieliszek diVinto mieści aż 870 ml, czyli spokojnie wlejesz tam całą butelkę wina! Jest zapakowany w gustowne czarne etui, dzięki czemu będzie idealnym prezentem. Etui chroni kieliszek przed potłuczeniem, więc spokojnie możesz zabrać go nawet w daleką podróż. Dodatkowo jest na tyle uniwersalne, że możesz schować tam każdy inny kieliszek o długości nóżki min. 10 cm.

Kieliszek diVinto pomoże obdarowanej osobie w pełni się zrelaksować, a przez swój nietypowy kolor dodatkowo sprawi, że poczuje się ona luksusowo i wyjątkowo. Jeżeli szukasz prezentu na urodziny czy imieniny, albo po prostu chcesz zrobić komuś niespodziankę, to Gigantyczny Kieliszek diVinto będzie idealnym pomysłem. Taki podarunek szczególnie ucieszy miłośników wina, ale będzie dobrym prezentem dla każdego, kto ceni sobie elegancję i prostotę. Każdy toast wzniesiony takim kieliszkiem z pewnością zostanie zapamiętany na długo!


Gadżet w pigułce:

  • Duży kieliszek do wina, który wymaga jednorazowego napełnienia
  • Materiał: szkło
  • Zapakowany w eleganckie czarne etui - twarde, trwałe i wytrzymałe tworzywo, idealnie chroniące czarny kieliszek
  • Etui możesz zabrać do plecaka, torby, torebki czy walizki
  • Etui uniwersalne także do innych kieliszków o nóżce minimum 10 cm
  • Wysokość kieliszka: 28,5 cm
  • Pojemność kieliszka: 870 ml
  • Rozmiar etui: wysokość 31,5 cm, szerokość 13 cm
Napisz opinię
2017-09-02 11:10:10 - Gabryśka

Fantastyczny kieliszek do picia wina. Obecnie mój ulubiony do picia słodkich trunków :)

2017-11-25 19:12:11 - Monia

Idealny kieliszek dla każdej kobiety! Jeden kieliszek tylko trochę większy ;)

Polecamy