Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Przypomnij sobie jak często Twój komputer odmawiał Ci posłuszeństwa. Nieważne czy awaria miała miejsce w pracy lub domu. Niesprawność sprzętu komputerowego za każdym razem jest powodem do złości, frustracji, straty czasu i pieniędzy.

Jak pięknie byłoby samodzielnie móc diagnozować i naprawiać takie awarie! Teraz jest to możliwe. Wystarczy że zaopatrzysz się w kości diagnostyczne IT. Kiedy pojawia się kolejny problem z Twoim sprzętem, jedyne co będziesz musiał zrobić, to rzucić naraz dwoma kościami. Ten nietypowy gadżet naprawdę działa.

Wynik z jednej kości wskazuje nam w której części komputera powstał problem, zaś druga kość podpowie nam jak go usunąć. Teraz z każdą awarią poradzisz sobie samodzielnie! Kości diagnostyczne IT to także celny prezent dla pracowników firmowego działu IT. Z pewnością okażą się one przydatne podczas wykonywania codziennych obowiązków zawodowych.

Na koniec najważniejsza zaleta upominku. Jest on kompatybilny z wszystkimi systemami operacyjnymi (MS Windows, Linux i inne). Nie wymaga także aktualizacji do nowszych wersji. Kości diagnostyczne IT objęte są dożywotnią gwarancją producenta!


Gadżet w szczegółach:

  • dwie kości do diagnozowania problemów z komputerem
  • w polskiej wersji językowej
  • jedna kostka podpowiada, z czym jest problem, druga - jak go usunąć
  • zapakowane w blister
Napisz opinię
2015-04-07 19:32:46 - Merigold

Fajny gadżet dla znawców tematu.

2015-04-12 16:00:57 - Jacento

Niezły bajer :)

2015-04-14 08:26:09 - nathen

upominek na każdą okazję!

2016-06-02 16:58:30 - Mirek

Świetny prezent dla kobiet, które nie umieją sobie radzić z komputerem :)

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...