Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Kumple zwalają Ci się "na chatę" i planujecie wystrzałowy męski wieczór okraszony alkoholoem i świetną muzą. Atmosferę takiej imprezey masz już podkręconą, a to za sprawą oryginalnych i niezwykłych lodowych pistoletów, które ochłodzą niejednego rozgrzanego już do granic możliwości imprezowicza.

Ten szałowy gadżet przykuwa oko każdego kto na niego spojrzy, gdyż jest umiejscowiony w szpecjalnej walizeczce, którą łatwo zmieścisz do swojej zamrażarki. Walizeczka posiada oddzielne komory w kształcie pistoletów. Taka niezwykła rzecz w Twoim domu zaimponuje każdemu prawdziwemu twardzielowi. Gadżet sprawi radość Twojemu przyjacielowi. Będzie to również świetny present dla kolegi który, obchodzi 18 urodziny, jak równeż sprawi radość tacie, który też jest zwolennikiem ciekawych i bajeranckich gadźetów.
Polecam w szczególności prawdziwym mężczyznom!


Gadżet w szczegółach:

  • oryginalny produkt
  • gadżet w formie walizeczki w środku zawiera kształty pistoletów
  • wymiary: 18,5 x 14,5 x 2cm
  • wykonany z gumy termoelastycznej TPR (silikon)
  • można go myć w zmywarce
Napisz opinię
2014-04-14 20:24:54 - KINGA

No i udało mi się urozmaicić piątkowy mecz i czas mojego faceta :) dzięki tej silikonowej formie drinki o wiele lepiej wyglądały i stały się wykwintne ale i wprowadziły ciekawy element dekoracyjny o którym wcześniej nie miałam zielonego pojęcia..

2015-04-12 22:52:50 - Gicio

mafia jest wśród nas, fajny bajerek

2015-04-13 08:02:17 - męsk

na prawdziwie męski wieczór, kawalerski albo przy piwie

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...