Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy
Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj
Czas realizacji
Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu
Metody płatności
Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.
Dlaczego my?
Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Chcąc urozmaicić nudne wieczory ze swoim partnerem idealnym rozwiązaniem będą wszelkie gry przeznaczone dla par. Jedną z nich, która cieszy się ogromną popularnością wśród znudzonych par są świecące kości miłości. Jest to idealny gadżet dla par, które z pewną dozą nieśmiałości wkraczają w intymne sprawy. Taka gra na pewno wprowadzi nieco urozmaicenia do życia każdej pary, pozwoli na spędzenie ciekawych i jednocześnie romantycznych wieczorów. Konkretne zadania zapisane na kostkach dają niesamowicie przyjemne gesty ze strony ukochanej osoby.

Zabawa z kostkami miłości jest idealna dla dopiero początkujących par jak i nieco starszych stażem. Po krótkim wstępie kości miłości najlepiej przenieś do sypialni, by tam w zaciszu kontynuować kolejne ciekawe zadania. Ponieważ są one wykonane z materiału fluorescencyjnego, świecą w ciemności. Bijąca od kości poświata znakomicie oddaje charakter romantyczności i intymności wieczoru. Wystarczy przez krótki czas poddać je działaniu źródła światła, na przykład niewielkiej lampki.

Kości miłości są doskonałym rozwiązaniem dla par znudzonych dotychczasowa grą wstępną, szukających nowych interesujących rozwiązań w swojej sypialni.  Z pewnością można je podarować także znajomym, aby wprowadzić nieco urozmaicenia do ich związku. Narysowane na kościach napisy każą wykonywać polecenia, na przykład „całuj” lub „pieść”, zaś na drugiej określone są części ciała, jak na przykład „piersi” czy „szyja”. Na pewno zabawa nimi da bardzo wiele radości i rozbawi każdego. Kupno takiego gadżetu jest dobrym pomysłem na prezent czy to dla ukochanej osoby, czy też dla znajomych.


Gadżet w szczegółach:

  • w zestawie dwie kości wykonane z materiału fluorescencyjnego
  • świecą w ciemnościach 
  • na każdej napisy w języku polskim
  • rozmiary 2,5 x 25, x 2,5 cm
Napisz opinię
2014-04-15 18:18:16 - Mesjasz

Żona nie spodziewała się ode mnie takiego prezentu, ale była zachwycona. Dzięki tym kościom nie spędzamy już nudnych wieczorów!

2014-09-26 21:55:59 - Kamil

Jest MOC :)

2015-04-07 19:29:35 - tora

Koniec z rutyną :)

2015-04-12 22:39:08 - agres

ożywia zawiązek i działa na zabicie nudy

2015-04-14 08:15:41 - Haja

Ta gra nigdy się nie nudzi!

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...