Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Na estetyczny wygląd wnętrz składają się niewielkie detale. Wystrój kuchni to jedno z największych wyzwań. Z jednej strony znajdują się klasyczne rozwiązania, z drugiej natomiast te bardziej awangardowe, rzadko spotykane. Jest to uzależnione od osobistych preferencji oraz pozostałych elementów wyposażenia. Niezbędnym elementem współczesnej kuchni są podkładki pod kubek, kufel, szklankę. Tego produktu nie powinno zabraknąć w żadnym domu. Najważniejsze, by zostały wykonane z największą starannością i dbałością o każdy detal.

Obie te cechy zawierają w sobie gitarowe podkładki. W zestawie dostępne są 4 sztuki. Laserowy wzór w postaci kostki do gry na gitarze może być idealną ochroną dla powierzchni stołów i blatów. Produkt może również być formą prezentu dla osoby grającej na gitarze. Ten stylowy dodatek jest zapakowany w piękne, ozdobne pudełko. Waga całego zestawu nie przekracza 200 gram. Warto zwrócić również uwagę na nieregularny i oryginalny kształt podkładek. Pełnią funkcję ochronną oraz estetyczną.

Drewno, z którego wykonane są podkładki barwione jest na czarno, dlatego dopasują się one do dowolnego koloru ścian i ogólnego wyposażenia. To doskonała alternatywa dla zwykłego upominku. Podkładki gitarowe stanowią najlepszy prezent dla każdego, kto zawsze stawia muzykę na pierwszym miejscu. Można podarować je na każdą okazję: urodziny, imieniny, świąt, czy parapetówki. Taki gest z pewnością doceni nie tylko kobieta, ale i mężczyźni w dniu ich święta. Stylowy dodatek zawsze jest w stanie ożywić wnętrze.


Gadżet w szczegółach:

  • W zestawie cztery drewniane podkładki
  • Podkładki w kształcie kostki do gry na gitarze
  • Motyw grawerowany laserowo
  • Opakowanie: kolorowe, stylowe i upominkowe
  • Wymiary: 12 x 10 x 0,4 cm
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...