Wczytuję dane...
EAN: 5903181041501
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Do najbardziej rozpowszechnionych form żonglerki kontaktowej zalicza się żonglowanie kulą z akrylu. Zwykle jest ona przeźroczysta, lecz zdarzają się też kolorowe. Możemy turlać ją po naszym ciele lub sprawić iluzjonistyczne wrażenie zawieszenia w powietrzu (wydaje się, że kula nie porusza się, gdy osoba żonglująca przemieszcza się wokół niej). Teraz również Ty możesz stać się krzewicielem tej niezwykłej sztuki.

IdealneUpominki.pl mają zaszczyt przedstawić niezwykły gadżet, który stanowi magiczna kula fushigi. To doskonały upominek, którym zrobisz wrażenie na domownikach, lub znajomych podczas przyjęcia. Niebanalną sztuką żonglowania kontaktowego wprawisz w zachwyt każdą osobę. Zostań właścicielem tego wyjątkowego gadżetu i rób z nią magiczne sztuczki. Tylko nasza szklana kula ci na to pozwoli.

Szklana kula to doskonały upominek na wiele okazji. To idealna rozrywka dla całej rodziny, niesamowita zabawa dla dzieci i gorące emocje dla dorosłych. Naucz się zasad wykonywania magicznych sztuczek i zaskocz wszystkich swoich znajomych.


Gadżet w szczegółach:

  • magiczna kula Fushigi
  • niezapomniana zabawa dla dzieci i emocje dla dorosłych
  • efekt zaskoczenia oglądających gwarantowany
  • średnica kuli ok. 7,5 cm
  • dodatkowy woreczek welurowy na kulę oraz podstawka
  • upominkowe opakowanie
  • kula zalecana dla osób powyżej 12 roku życia

Produkt nie posiada instruktażowej płyty DVD. Film instruktażowy został publicznie udostępniony przez producenta na YouTube.

Napisz opinię
2015-04-14 08:12:06 - Gremlin

Ponadprzeciętna jakość, wykonanie, niska jak na ten gadżet cena! Polecam, bo warto :)

2019-08-07 21:13:15 - Monia

Ta kula jest świetna! W internecie znalazłem mnóstwo tutoriali i teraz na przyjęciach czaruję wszystkich :D

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...