Wczytuję dane...
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Pierwsza złota moneta kolekcjonerska z serii Wiedźmina. Tym razem emisja dotyczyć będzie jedynie 200 sztuk tego wyrobu. Jak potwierdza Mennica Gdańska, to pierwsza taka moneta na całym świecie.

"Ostatnie Życzenie"

Nie ma wątpliwości, że połączenie szlachetnego kruszcu ze światowym fenomenem Wiedźmina będzie nie lada okacją dla kolekcjonerów. Zakup monety może zainteresować fanów sagi, ale znajdzie się także w kręgu zainteresowania inwestorów.
Nowa moneta wiedźmina zawiera motyw "Ostatnie Życzenie". Na rewersie przedstawiono słynną już walkę Geralta z Silvanem, zaś awers przedstawia charakterystyczne symbole z podróży Wiedźmina i Jaskra.
Co czyni monetę tak bardzo wyjątkową? Już sam fakt, że jest wykonana ze złota o najczystszej próbie 9999, sprawia, że ta jest niezwykle atrakcyjna, tym bardziej że dostępnych będzie tylko 200 sztuk. Chętni jej nabycia muszą się śpieszyć. To rzeczywiście pierwsza moneta Wiedźmina wykonana ze złota, natomiast jako gadżet kolekcjonerski tego rodzaju już kolejna. Doskonale wiemy, jak wielkim zainteresowaniem cieszyły się monety emitowane w latach poprzednich, najczęściej były już niedostępne w dniu ich oficjalnego wydania (wyprzedanie podczas przedsprzedaży).

Złota moneta Wiedźmina - cechy charakterystyczne

Każda moneta Wiedźmina, jaką na rynek kolekcjonerski wypuszcza Mennica Gdańska, jest unikatowa. Ta posiada motyw walki, ale jest nietypowa z jeszcze innych względów. To moneta duża o średnicy aż 32 mm i wadze 31,1 g. Została wykonana z 1 uncji złota, posiada lustrzany stempel oraz numerowany rant. To moneta o nominale 50$ (Wyspa Niue). Inwestor otrzyma ją w eleganckim pudełku z naturalnego drewna, które zostało oszlifowane na wysoki połysk. Do monety Wiedźmina dołączony jest certyfikat potwierdzający jego autentyczność.
Jeśli ta moneta ma być Twoja, musisz być niezwykle czujny. Kolekcjonerzy wartościowych gadżetów nawiązujących do Wiedźmina znajdują się na całym świecie. Zbierz całą kolekcję monet, tym bardziej że emisje kolejnych zaplanowano już aż do 2028 roku.


Niniejszym opisem produktu nie namawiamy nikogo do inwestycji, ani nie sugerujemy jakichkolwiek zysków. Jedynie informujemy o dostępności produktu oraz możliwości jego zakupu.

Plan emisyjny złotych monet z Wiedźminem:

1. Ostatnie Życzenie (2021)
2. Miecz Przeznaczenia (2022)
3. Krew Elfów (2023)
4. Czas Pogardy (2024)
5. Chrzest Ognia (2025)
6. Wieża Jaskółki (2026)
7. Pani Jeziora (2027)
8. Sezon Burz (2028)

Polecamy