Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Dzisiaj obdarowywanie się ciekawymi i jednocześnie dość śmiesznymi gadżetami staje się coraz bardziej popularne. Jednak dość często ich znalezienie nie jest łatwe, zwłaszcza jeżeli mamy dość duże wymagania wobec nich. Dość dobrym pomysłem na ciekawy prezent może być z pewnością papier toaletowy 100 dolarów. Jest to rolka papieru toaletowego, gdzie na każdym kawałku jest nadrukowany wizerunek studolarowego banknotu.

Na pewno taki prezent wywoła uśmiech na twarzy osoby, dla której zostanie kupiony. Papier toaletowy 100 dolarów poza nadrukiem jest takim samym produktem jak inne papiery, i w ten sam sposób może być używane. Jednak z pewnością taki papier umieszczony w łazience doda jej ciekawego i niecodziennego wyglądu.

Z pewnością może to być dobry prezent dla osoby, u której na twarzy chcemy wywołać uśmiech. Jego cena także zachęca do zakupu, gdyż jest niezwykle atrakcyjna. Na pewno kupno takiego upominku wywoła u każdej osoby nim obdarowanej uśmiech na twarzy, można go także dołączyć jako dodatek do innego , większego prezentu.


Gadżet w szczegółach:

  • rolka papieru toaletowego z nadrukiem dolarów
  • bardzo długa
  • kartonikowe opakowanie
Napisz opinię
2014-04-14 20:33:22 - *siostra

Wiecie że to jest najlepszy prezent jaki do tej pory dałam siostrze. A przynajmniej wywołał on mega rozbawienie na imprezie!! Kupujcie, kupujcie bo ja już drugi raz zamówiłam sobie stóweczki na rolce ;)zabawa jest przednia a zaskoczenie robi wrażenie!!

2015-04-12 22:42:01 - Rita

można podbudować sobie samoocenę - rewelacja

2015-04-14 08:23:06 - tamarda

Zabawny gadżet w miejscu "gdzie król chodzi piechotą" :P Polecam!

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...