Wczytuję dane...
EAN: 907609471581
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Skojarzeń z nazwą spłaszczony Zenek jest wiele począwszy od takich, że Zenek trochę za dużo balował i leży sobie odpoczywa po ciężkich przeżyciach ale również inne tym podobne tematy. Pomysł na prezent w tym stylu to pomysł na prezent na urodziny. Pomysł na prezent dla niego taki Zenek będzie na pewno idealnym dopełnieniem wystroju centrum sterowania wszechświatem czyli komputera.

Wszyscy wiemy jak wygląda biurko takiego faceta. Pełno na nim okruszków resztek jedzenia i plam po niechcący rozlanym płynie nie ważne jakim. Taki Zenek ma wtedy pełne ręce roboty aby ogarnąć chaos i pewnie trzymać szklankę kubek czy ewentualnie kufel. Do biura na pewno również się przyda i to nie tylko dla faceta również kobieta z takiego gadżetu będzie zadowolona. Jak pięknie będzie wyglądał na biurku i jak ładnie się będzie komponował trzymając w swoich objęciach kubek lub filiżankę.

Kolor również daje wiele do myślenia i pobudza do uśmiechu jak najlepszy żart. Piękny kolor neonowy na pewno nie zostanie przeoczony przez zazdrosne koleżanki lub kolegów z pracy. Kolejnym bardzo ważnym aspektem tego gadżetu jest jego funkcjonalność i dbałość o blat biurka stołu czy ławy. Wymiary tego Spłaszczonego Zenka to tylko trzynaście centymetrów na trzynaście centymetrów na dwa centymetry. Nie będzie przeszkadzał a pomóc może.


Gadżet w szczegółach:

  • Niesamowity Zenek dla dbających o porządek i lubiących czystość.
  • Niesamowity kolor nie do przeoczenia.
  • Małe wymiary tylko trzynaście centymetrów na trzynaście centymetrów na dwa centymetry.
Napisz opinię
2015-04-14 08:06:58 - humorka

dla każdego, kto ceni sobie trochę humoru :)

2018-03-12 19:19:18 - Tomek

Fantastyczna podstawka! Guma chroni drewniane biurko przed uszkodzeniami

2019-09-18 20:20:45 - Baśka

Dzięki zenkowi żadne koła od gorących napojów nie odbijają się na moim drewnianym blacie! Gorąco polecam :p

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...