Wczytuję dane...
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Przedstawiamy kolekcjonerską monetę Wiedźmina w wyjątkowym wydaniu. To jedna z najbardziej oczekiwanych monet w 2019 roku. W całości wykonana ze srebra z dodatkiem agatu. Jej nominał to 50$ i warto dodać, że jest to prawny środek płatniczy na wyspie Niue.

"Ostatnie Życzenie" - trójwymiarowy motyw na monecie

Moneta ma średnicę 100 mm i waży aż 1 kg. W całości została wykonana ze srebra, a najbardziej zachwyca trójwymiarowy motyw, który nawiązuje do sceny słynnego opowiadania "Ostatnie Życzenie". Dodatkiem są kamienie agatu, które imitują zamkowe okna.
Na awersie umieszczona została podobizna Królowej Elżbiety II, to ona jest władcą Wyspy Niue, na której moneta jest prawnym środkiem płatniczym.
Na co jeszcze warto zwrócić uwagę? Moneta została wydana w nakładzie jedynie 200 sztuk, co sprawia, że jest naprawdę wartościowym nabytkiem. To nie lada gratka nie tylko dla kolekcjonerów i miłośników Wiedźmina, ale również inwestorów.
Nabywca otrzymuje ją w drewnianym, eleganckim pudełku wraz z dołączonym certyfikatem autentyczności.

Srebrna moneta "Ostatnie Życzenie" została wydana w 2019 roku i wchodzi w skład wielu innych, jakie składają się na bogatą kolekcję monet Wiedźmina. W każdym roku wybijane zostają kolejne monety z innym motywem. Ponieważ saga o Wiedźminie cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, a poprzednie monety sprzedały się niemalże natychmiast, zaplanowano produkcję kolejnych, aż do 2028 roku. Wśród nich znajdują się inne srebrne monety.

Nie ma wątpliwości, że monety Wiedźmina są wartością dla kolekcjonerów, wszystkich fanów sagi oraz inwestorów. Monety Wiedźmina mogą stanowić również doskonały pomysł na prezent.

Niniejszym opisem produktu nie namawiamy nikogo do inwestycji, ani nie sugerujemy jakichkolwiek zysków. Jedynie informujemy o dostępności produktu oraz możliwości jego zakupu.

Plan emisyjny:

1. Ostatnie Życzenie (2019)
2. Miecz Przeznaczenia (2020)
3. Krew Elfów (2021)
4. Czas pogardy (2022)
5. Chrzest Ognia (2023)
6. Wieża Jaskółki (2024)
7. Pani Jeziora (2025)
8. Sezon burz (2026)

Polecamy