Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Jest impreza! Jest piwo! Super! Ale co jeżeli piwo zacznie robić się ciepłe? A ty nie masz ochoty wypić go duszkiem? Jest mecz musi być i zimny browar, ale co jeżeli pochłonięty meczem pijesz piwo bardziej się nim delektując niż zazwyczaj i robi się coraz bardziej ciepłe? A co jeśli organizujesz piknik w gronie znajomych i zanim zdążysz wyciągnąć swój ukochany trunek, on zdąży się zagrzać? Żaden problem! Dlaczego? Ponieważ powstał nowy wspaniały wynalazek i jest nim lodowy kufel!

Nie ma nic przyjemniejszego do robienia w upalny dzień jak grillowanie z przyjaciółmi i delektowanie się zimnym piwem, który zapewni nam lodowy kufel. Jest on idealnym prezentem na każdą możliwą okazję, czy jest to osiemnastka czy dzień teściowej. Może posłużyć jako niezawodny gadżet przede wszystkim dla niego, ale także dla niej i dla nich czyli przyjaciół, z którymi spędza się czas. Kto nie chciałby dostać w prezencie lodowego kufla szczególnie w letnie upalne dni, kiedy nawet lodowce na Antarktydzie stopiłyby się w ciągu minuty?

Lodowy kufel XXL o pojemności bagatela 650ml to idealny prezent bądź upominek, a dodatkowo bardzo przydatna rzecz dla każdego piwosza lub zwykłego amatora niebiańskiego trunku jakim jest piwo! Tak, wiec, nie pozwól by twoje piwo było zimne i sam spraw sobie ten idealny i niebanalny prezent!


Gadżet w szczegółach:

  • kufel o pojemności 650ml ze ściankami wypełnionymi płynem, który po zamrożeniu zamienia się w lód
  • zrobiony z wytrzymałego akrylowego szkłaNapisz opinię
2014-04-09 21:14:45 - Adrian

Wow super rzecz. Bardzo dobry zakup, kolega był tak zadowolony z prezentu urodzinowego że sam sobie też kupiłem!

2015-04-07 19:45:13 - Kamil

Świetny, długo trzyma chłód - starcza na cały mecz :P

2015-04-12 14:47:41 - Kondor

Dla prawdziwego twardziela - już przeze mnie wypróbowany, haha

2016-06-02 17:12:47 - Michał

Kufel kupiłem z myślą o nadchodzących ciepłych dniach, a podczas ostatniej majówki spisał się świetnie. Wszyscy znajomi zazdrościli chłodnego piwka :)

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...