Wczytuję dane...
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Ta wydana w 2020 roku moneta, to kolejna, jaka wchodzi w skład całej kolekcji monet poświęconych różnym opowiadaniom sagi. To nie lada gratka dla wszystkich fanów Wiedźmina, tym bardziej że moneta "Miecz Przeznaczenia" została stworzona ze srebra.

Srebrna moneta - cechy charakterystyczne

Mennica Gdańska prezentuje okazałą monetę Wiedźmina "Miecz Przeznaczenia". Jej średnica to aż 100 mm, a waga to 1 kg. Wykonana w całości ze złota z dodatkiem prawdziwego agatu, kamień imituje słońce na głównym motywie monety.
Warty uwagi jest zawarty na rewersie motyw. Tym razem wykorzystano opowiadanie "Miecz Przeznaczenia" a moneta przedstawia scenę walki ze smokiem. Co ważne, główna ozdoba monety została wykonana w trójwymiarze, co tylko zwiększa jej atrakcyjność.

Jest to produkt ściśle limitowany o wysokich walorach kolekcjonerskich, wybito jedynie 200 sztuk monet. Ta może być dopełnieniem całej kolekcji monet Wiedźmina, a i inwestorzy z pewnością docenią jej waloty inwestycyjne. Srebrna moneta będzie też doskonałym prezentem dla fana sagi. Trzeba przyznać, że zebranie całej kolekcji monet może być sporym wyczynem, ponieważ te zaraz po emisji najczęściej sprzedają się jeszcze tego samego dnia (bądź podczas przedsprzedaży).

Monety Wiedźmina

Srebrna moneta "Miecz Przeznaczenia" wchodzi w skład kolekcji całej serii monet Wiedźmina. Mennica Gdańska raz w roku wydaje monetę z innym motywem przewodnim i zawsze jest ich mocno ograniczona ilość. Monety cieszą się tak dużym powodzeniem, że zaplanowano już wybicie kolejnych aż do 2028 roku. Moneta kolekcjonerska, dostarczana jest w okazałym pudełku z drewna oraz z dołączonym certyfikatem autentyczności.

Niniejszym opisem produktu nie namawiamy nikogo do inwestycji, ani nie sugerujemy jakichkolwiek zysków. Jedynie informujemy o dostępności produktu oraz możliwości jego zakupu.

Plan emisyjny:

1. Ostatnie Życzenie (2019)
2. Miecz Przeznaczenia (2020)
3. Krew Elfów (2021)
4. Czas pogardy (2022)
5. Chrzest Ognia (2023)
6. Wieża Jaskółki (2024)
7. Pani Jeziora (2025)
8. Sezon burz (2026)

Polecamy