Wczytuję dane...
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

UWAGA: jeżeli jesteś zainteresowany zakupem niniejszej monety, sprawdź dostępność na sklepie: https://monsteriada.pl/wiedzmin-inne-gadzety/234-zlota-moneta-kolekcjonerska-wiedzmin-ostatnie-zyczenie-15.html

To prawdziwa gratka dla fanów Wiedźmina. Mennica Polska zapowiada wypuszczenie w obieg monety o nominale 15$ z motywem słynnej walki Geralta z Silvanem o imieniu Torgue.

Moneta z czystego złota

Będzie to pierwsza taka moneta na całym świecie. W czym tkwi jej wyjątkowość? Moneta z Wiedźminem zostanie wykonana z czystego złota najlepszej próby 9999. To doskonały pomysł na ulokowanie swoich oszczędności nie tylko dla miłośników sagi o Wiedźminie, ale też wszystkich, którzy chcą zainwestować swoje pieniądze. Moneta zostanie wydana w ilości tylko 1000 sztuk. Państwo wydania monety: Niue Island.

Jak wygląda moneta?

Moneta została wybita z 1/10 uncji złota. Jej waga to 3,11 g, zaś średnica wynosi 16 mm. W całości złota, na rewersie przedstawia słynną scenę walki Geralta z Silvanem o imieniu Torque. To półczłowiek i półkozioł, przez zabobonnych chłopów mylnie nazywany diabłem albo diabołem. Był szpiegiem działającym na rzecz zamieszkujących Dolinę Kwiatów elfów, pomagającym im przetrwać.
Druga strona monety prezentuje natomiast symbole, jakie wiążą się z podróżami Geralta i Jaskra.

Moneta z Wiedźminem to już kolejna, jaką oferuje Mennica, jednak ta jest rzeczywiście wyjątkowa, bo wykonana ze złota. Sprawdzi się nie tylko jako inwestycja, ale będzie też wartościowym elementem kolekcji dla fanów sagi. To też dobry pomysł na prezent, tym bardziej że moneta oferowana jest w eleganckim pudełku z naturalnego drewna, lakierowanym na wysoki połysk. Prezentowana złota moneta o nominale 15$ dostarczana jest z jakościowym certyfikatem autentyczności.


Niniejszym opisem produktu nie namawiamy nikogo do inwestycji, ani nie sugerujemy jakichkolwiek zysków. Jedynie informujemy o dostępności produktu oraz możliwości jego zakupu.


Plan emisyjny złotych monet z Wiedźminem:
1. Ostatnie Życzenie (2021)
2. Miecz Przeznaczenia (2022)
3. Krew Elfów (2023)
4. Czas Pogardy (2024)
5. Chrzest Ognia (2025)
6. Wieża Jaskółki (2026)
7. Pani Jeziora (2027)
8. Sezon Burz (2028)

Polecamy