Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Golf od dawna kojarzy się z bogactwem, elegancją oraz luksusem. Zwykle mają okazję cieszyć się przyjemnością tego sportu tylko ci, którzy mają na to pieniądze. Na sprzęt do golfa trzeba mieć pieniądze, pieniądze potrzebne są również na wejściówkę do pola golfowego. Na takie wyjazdy trzeba mieć również czas, ponieważ wiąże się to z większym wyjazdem oraz na samym polu spędza się co najmniej kilka godzin. Nie każdy może sobie na taką rozrywkę pozwolić. Dlaczego jednak nie zdecydować się na praktyczny i praktyczny i bardziej dostępny mini golf?

Biurowy golf, jak sama nazwa wskazuje, kojarzy się z pracą biurową oraz uważany jest jako gadżet biurowy, typowy do użytku w takiej przestrzeni. Nic dziwnego. Jest niewielki, łatwy do przenoszenia oraz chowania. Do używania go nie potrzeba również dużego metrażu - wystarczy niewielki gabinet, aby trenować swoje umiejętności. Mini golf biurowy zapewni relaks, odpoczynek oraz chwile ruchu w miejscu pracy. Dodatkowo, spodoba się z pewnością również interesantów lub kontrahentów, z którymi każdy prezes lub pracownik wyższego szczebla musi nawiązać relacje. Nie zawsze jest czas i możliwość na wyjazd na prawdziwego golfa, ten biurowy może być wyjściem idealnym. Zestaw do minigolfa nada się również do zacieśnienia relacji między pracowniami biura i stworzyć z pracy o wiele przyjemniejsze miejsce.

Minigolf to nie jedynie kolejny gadżet do biura. Spokojnie można go użyć w domu, kupić przyjaciołom lub używać go na spotkaniach. Niezależnie od wieku z pewnością goście będą się przy nim świetnie bawić. Urozmaici to imprezę i wprowadzi nowy, niespotykany element. W czasie świąt nada się do zabaw z rodziną. Rozbawi dzieci na przyjęciach urodzinowych najmłodszych jubilatów oraz zaciekawi starszych. Wiek nie gra roli.

Zestaw do golfa jest niewielki, mieści się w pudełko. Dzięki temu łatwiej go przechowywać oraz przenosić. Zmieści się w torbie, w samochodzie oraz w plecaku. Przewożenie go nie okaże się trudnością, ponieważ z łatwością będzie można go nawet przetransportować miejskimi środkami transportu.


Gadżet w szczegółach:

  • zestaw zawiera: kij do golfa, dwie piłeczki, stelaż imitujący „dołek”,
  • zestaw zapakowany w estetyczne i eleganckie pudełko,
  • wymiary pudełka to : 330 x 150 x 55 mm.,
  • wysokiej jakości materiały
  • dopasuje się do każdego biura.
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...