Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy
Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj
Czas realizacji
Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu
Metody płatności
Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.
Dlaczego my?
Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Kubek z gitarą byłby dla mnie parą, aż chciałoby się zaśpiewać na jego widok. Zacznijmy więc nasz dzień w iście rockowym stylu, niech czerwona elektryczna gitara postawi nas na nogi, a ulubiona kawa czy herbata pita z tego kubka mają tysiąc volt energii! Niech dźwięki, które są wokół nas, zawsze układają się w pełną rock'n'rolowej dynamiki melodię, a gitarowy kubek uświadamia nam, ze żyjemy otoczeni muzyką, muzyką, jaką mają w sobie nuty na nim wypisane. Piękna, czerwona gitara ma w sobie tyle samo wigoru co i elegancji we wdzięcznie wygiętym gryfie.

Ucho jest bardzo wygodne i mamy pewność, że nie wyśliźnie nam się z ręki, jeżeli będziemy chcieli zatańczyć przy muzyce brzmiącej w powietrzu i nie ważne czy to będzie melodia natury, piosenka miasta czy też rockowe hity`z radia. Z takim kubeczkiem w ręku nasz dzień z pewnością rozpocznie się dużym ładunkiem mocy. To też idealna propozycja na prezent dla bliskiej nam osoby, osoby z którą chcemy się podzielić tą niesamowitą energią, którą daje ten kubek. Dodatkowym atutem jest to, ze jest opakowany w ładny, kolorowy kartonik.


Gadżet w szczegółach:

  • porcelanowy kubek z uchem w kształcie gitary elektrycznej
  • na kubeczku pięciolinia z nutami
  • wymiary opakowania 14 cm x 9 cm
  • zapakowany w ładny, kolorowy kartonik
  • Dostępne w kolorach: czerwony, niebieski, czarny
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...