Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy
Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj
Czas realizacji
Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu
Metody płatności
Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.
Dlaczego my?
Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Gra w golfa to naprawdę stara gra. Została wymyślona w Szkocji w czasach późnego średniowiecza. Niesprawiedliwie, golf jest uznawany za sport dla elit, oraz klasy wyższej. Przyczyną tego są wysokie koszty korzystania z pól golfowych, a także dosyć wysokie ceny kijów, oraz pozostałych akcesoriów do gry.

Na szczęście, osoby nie dysponujące możliwościami uczestnictwa w klubie golfowym, nie zostały pozbawione przyjemności płynącej z tej gry. Jeśli wiemy że nasz znajomy od dawna marzy o tej formie rekreacji, odjechany gadżet toaletowy golf, to najlepszy prezent dla niego. Toaletowy golf pozwala nam się cieszyć zabawą w każdej sytuacji. Nie tracąc przy tym czasu na korzystanie z toalety.

Toaletowy golf to także znakomity gadżet dla kogoś, dla kogo powiedzenie „czas to pieniądz” jest życiową maksymą. Dzięki temu upominkowi, w skupieniu i ciszy będziemy mogli dopracowywać techniki wymachu, by później błyszczeć na prawdziwym polu. Niestety do tej pory gadżet ten nie doczekał się wersji przeznaczonej dla liczby graczy większej od jednego.


Gadżet w szczegółach:

  • zestaw do ćwiczenia golfa w toalecie
  • zawiera zieloną matę do gry, kij golfowy, dwie piłki, dołek z flagą oraz tabliczkę „nie przeszkadzać”
Napisz opinię
2014-04-12 23:08:24 - dowcipniś

Razem z chłopakami z roboty zamówiliśmy szefowi. Padnie z wrażenia, ale będzie ubaw!

2015-04-12 14:51:26 - Matti

Kupiliśmy prezent na osiemnastkę kumplowi, wszyscy po kolei próbowali :P

2017-11-25 19:36:47 - Zbychu

Świetnie sprawdza się podczas toalety, juz nuda mi nie straszna

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...