Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Gra w golfa to naprawdę stara gra. Została wymyślona w Szkocji w czasach późnego średniowiecza. Niesprawiedliwie, golf jest uznawany za sport dla elit, oraz klasy wyższej. Przyczyną tego są wysokie koszty korzystania z pól golfowych, a także dosyć wysokie ceny kijów, oraz pozostałych akcesoriów do gry.

Na szczęście, osoby nie dysponujące możliwościami uczestnictwa w klubie golfowym, nie zostały pozbawione przyjemności płynącej z tej gry. Jeśli wiemy że nasz znajomy od dawna marzy o tej formie rekreacji, odjechany gadżet toaletowy golf, to najlepszy prezent dla niego. Toaletowy golf pozwala nam się cieszyć zabawą w każdej sytuacji. Nie tracąc przy tym czasu na korzystanie z toalety.

Toaletowy golf to także znakomity gadżet dla kogoś, dla kogo powiedzenie „czas to pieniądz” jest życiową maksymą. Dzięki temu upominkowi, w skupieniu i ciszy będziemy mogli dopracowywać techniki wymachu, by później błyszczeć na prawdziwym polu. Niestety do tej pory gadżet ten nie doczekał się wersji przeznaczonej dla liczby graczy większej od jednego.


Gadżet w szczegółach:

  • zestaw do ćwiczenia golfa w toalecie
  • zawiera zieloną matę do gry, kij golfowy, dwie piłki, dołek z flagą oraz tabliczkę „nie przeszkadzać”
Napisz opinię
2014-04-12 23:08:24 - dowcipniś

Razem z chłopakami z roboty zamówiliśmy szefowi. Padnie z wrażenia, ale będzie ubaw!

2015-04-12 14:51:26 - Matti

Kupiliśmy prezent na osiemnastkę kumplowi, wszyscy po kolei próbowali :P

2017-11-25 19:36:47 - Zbychu

Świetnie sprawdza się podczas toalety, juz nuda mi nie straszna

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...