Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy
Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj
Czas realizacji
Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu
Metody płatności
Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.
Dlaczego my?
Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Lód jest niezbędnym elementem życia. Na naszej planecie 70% słodkiej wody ukrywa się w lodowcach. Stanowią one rezerwę na wypadek wyczerpania podziemnych zasobów wody pitnej. W codziennym życiu lód także wydaje się niezbędny. Pomijając jego ważność dla przechowywania żywności, chłodzi również nasze ulubione napoje.

Tradycyjny lód sporządzany w woreczkach lub foremkach ma tę wadę, że jego przygotowanie jest czasochłonne, a zamrożone kostki wody rozcieńczają napój. Rozwiązaniem tego problemu są innowacyjne kamienne kostki lodu do drinków (whiskey stones). Składają się one z 9 kamiennych kostek, zapakowanych w eleganckie pudełko, z dołączonym woreczkiem. Kostki włożone do zamrażarki schładzają się do temperatury lodu. Kamienne kostki lodu umieszczone w szklance, skutecznie chłodzą napój bez jego rozwadniania.

Kamienne kostki lodu do drinków to idealny upominek dla każdego. W przypadku tego pomysłu na prezent, nie ma podziału na płeć, wiek i wykształcenie. Każdy czasami szuka ochłody. Kamienne kostki lodu są najlepszą drogą do jego znalezienia. Kamienne kostki to fajny prezent, który nada oryginalnego wyglądu każdemu napojowi i drinkowi. Zostały wykonane z naturalnego kamienia, przez co są całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Co ważne, kamienne kostki lodu do drinków są wielokrotnego użytku. Po użyciu wystarczy je opłukać, aby były gotowe do ponownego mrożenia.


Gadżet w szczegółach:

  • w zestawie: 9 kamieni, praktyczny woreczek ze sznurkiem, eleganckie opakowanie
  • schładza napoje bez rozcieńczania ich. 
  • szybkie zamrażanie 
  • całkowicie higieniczne i bezpieczne dla zdrowia 
  • dla osób powyżej 18 roku życia

UWAGA: Obecnie w sprzedaży mamy kości w czarnym opakowaniu - sam produkt jak i wygląd opakowania bez zmian.

Napisz opinię
2013-11-10 14:29:21 - Wiktor_87

Bardzo eleganckie opakowanie - idealnie nadaje się na prezent. Jak działają same kości, postaram si napisać niebawem.

2015-04-12 15:06:51 - Karol P.

Oryginalny pomysł, trzeba przyznać, że w szklance wygląda ciekawie

2015-04-13 07:55:42 - tg3qtq

Świetna sprawa, efektowny produkt na każde spotkanie przy procentach ;)

2017-11-25 20:18:40 - Mariusz

Świetnie nadają się do whisky. Chłodzą ją, ale nie rozwadniają.

2020-01-22 09:39:03 - Monia

Kamienie sprawdzają się przy drinkach, odpowiednio chłodzą, a nie rozwadniają.

2022-03-27 16:49:27 - Gabi

Kostki są bardzo fajne, od momentu jak pilnuje by były w zamrażalce, to zawsze mam schłodzone i nierozwodnione whisky! Szybka wysyłka i miła obsługa

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...