Wczytuję dane...
EAN: 5903181047299
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Kubek w kształcie obiektywu, który trudno przewrócić.

Nic tak nie pobudza jak kawa czy herbata… wylane na klawiaturę, ważne dokumenty czy akurat potrzebną nam kartę pamięci! Wystarczy chwila nieuwagi, przypadkowe szturchnięcie i dzień nie jest już tak pozytywny, jak mógłby być... Niektórym takie rzeczy zdarzają się częściej niż innym i to głównie dla nich przeznaczony jest Antygrawitacyjny Kubek Obiektyw.

Dzięki specjalnemu mechanizmowi, który znajduje się u podstawy kubka, łatwo przykleja się on do gładkich powierzchni i trudno go przewrócić, bo nie odkleja się od blatu przy poziomych ruchach. Z łatwością za to można go podnieść do góry, ponieważ taki ruch powoduje jego bezproblemowe odklejenie.

Kubek posiada też wygodną przykrywkę z dziubkiem, nadaje się więc do zabrania w podróż np. samochodem. Dodajmy do tego ujmujący wygląd prawdziwego obiektywu i otrzymamy gadżet, który z pewnością zwróci na Ciebie uwagę innych!

Antygrawitacyjny Kubek Obiektyw to intrygujący prezent dla kawoszy i każdego, kto na myśl o rozlanych napojach traci dobry humor. Pokochają go też miłośnicy fotografii, designu i oryginalnych rozwiązań.


Gadżet w pigułce:

- Wyposażony w specjalny mechanizm Anti-tumble
- Posiada wygodną przykrywkę z dziubkiem oraz metalowe wnętrze
- W zestawie pokrowiec na kubek
- Trudno go przewrócić - nie odkleja się od blatu przy poziomych ruchach
- Łatwo odkleja się przy podniesieniu do góry
- Przykleja się tylko do płaskich, gładkich i wypolerowanych powierzchni
- Nie używać w mikrofalówce, nie myć w zmywarce

Uwaga! Nie polecamy mocno go przechylać i odwracać do góry nogami, gdy wewnątrz znajduje się jakiś napój. Chociaż to antygrawitacyjny kubek, musisz pamiętać, że jego zawartość wciąż podlega prawu grawitacji i może wylecieć przez dziubek w pokrywce.

350
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...