Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy
Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj
Czas realizacji
Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu
Metody płatności
Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.
Dlaczego my?
Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Kto z nas w dzieciństwie nie przechowywał oszczędności całego życia w skarbonce? Najczęściej przybierała ona formę świnki. Jednak obecnie istnieje znacznie szerszy wybór tych przydatnych i praktycznych figurek. Prawdziwym hitem dla dziewczynek jest niezwykła Skarbonka Jednorożec 16 cm 3D. Te mityczne stworzenia są przecież obiektem zainteresowania wielu małych dam. Warto więc połączyć zakup estetycznej, i uroczej figurki z zachęcaniem dzieci do oszczędzania zgromadzonych pieniążków. Sprawi im to niesamowitą frajdę.

Sympatyczna figurka przybierająca postać Skarbonki Jednorożca jest trójwymiarowa. Jednorożec trzyma w ręku puszkę na ciasteczka, w której znajduje się otwór na monety i banknoty. Kolorowe grzywa i ogon jednorożca przywodzą na myśl baśniową postać, którą są zafascynowane dziewczynki w każdym wieku. Może stanowić podkreślenie bajkowego wystroju pokoju Małej Księżniczki i nauczyć oszczędzania. Łączy więc w sobie przyjemne z pożytecznym. Może być również formą prezentu urodzinowego dla koleżanki, zapakowanego w piękne, ozdobne pudełko. Skarbonka Jednorożec jest idealna także i dla starszych, w pełni dorosłych kobet, które fascynują się tymi mitycznymi stworzeniami.

Oferowany przez nas produkt w postaci Skarbonki Jednorożca to propozycja dla dziewczynek, tych starszych i młodszych, które chciałyby mieć nietuzinkowa i oryginalną skarbonkę. Przyjazny dla oka wygląd zapewnia niepowtarzalne walory estetyczne na półce w pokoju. Widok pięknie prezentującego się gadżetu pozwoli każdej młodej damie na przeniesienie się do beztroskiej krainy jednorożców. Te przyjazne postacie z pewnością umilą każdy kolejny dzień i okażą się przydatne na bardzo długi czas.


Gadżet w szczegółach:

  • Niesamowita skarbonka Jednorożec (Unicorn)
  • Wymiar: około 16 cm wysokości
  • wykonana z Thermoplasticu (bez PVC)
  • Produkt oryginalny na oficjalnej licencji
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...