Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Kto z nas w dzieciństwie nie przechowywał oszczędności całego życia w skarbonce? Najczęściej przybierała ona formę świnki. Jednak obecnie istnieje znacznie szerszy wybór tych przydatnych i praktycznych figurek. Prawdziwym hitem dla dziewczynek jest niezwykła Skarbonka Jednorożec 16 cm 3D. Te mityczne stworzenia są przecież obiektem zainteresowania wielu małych dam. Warto więc połączyć zakup estetycznej, i uroczej figurki z zachęcaniem dzieci do oszczędzania zgromadzonych pieniążków. Sprawi im to niesamowitą frajdę.

Sympatyczna figurka przybierająca postać Skarbonki Jednorożca jest trójwymiarowa. Jednorożec trzyma w ręku puszkę na ciasteczka, w której znajduje się otwór na monety i banknoty. Kolorowe grzywa i ogon jednorożca przywodzą na myśl baśniową postać, którą są zafascynowane dziewczynki w każdym wieku. Może stanowić podkreślenie bajkowego wystroju pokoju Małej Księżniczki i nauczyć oszczędzania. Łączy więc w sobie przyjemne z pożytecznym. Może być również formą prezentu urodzinowego dla koleżanki, zapakowanego w piękne, ozdobne pudełko. Skarbonka Jednorożec jest idealna także i dla starszych, w pełni dorosłych kobet, które fascynują się tymi mitycznymi stworzeniami.

Oferowany przez nas produkt w postaci Skarbonki Jednorożca to propozycja dla dziewczynek, tych starszych i młodszych, które chciałyby mieć nietuzinkowa i oryginalną skarbonkę. Przyjazny dla oka wygląd zapewnia niepowtarzalne walory estetyczne na półce w pokoju. Widok pięknie prezentującego się gadżetu pozwoli każdej młodej damie na przeniesienie się do beztroskiej krainy jednorożców. Te przyjazne postacie z pewnością umilą każdy kolejny dzień i okażą się przydatne na bardzo długi czas.


Gadżet w szczegółach:

  • Niesamowita skarbonka Jednorożec (Unicorn)
  • Wymiar: około 16 cm wysokości
  • wykonana z Thermoplasticu (bez PVC)
  • Produkt oryginalny na oficjalnej licencji
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...