Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy
Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj
Czas realizacji
Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu
Metody płatności
Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.
Dlaczego my?
Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Każdy z nas ma w sobie magię, nie da się temu zaprzeczyć. Wystarczy wstać w poniedziałek rano i nalać aromatycznej kawy lub herbaty do naszego kubka z jednorożcem, by poczuć jej siłę. To świetny pomysł na rozświetlenie swojego dnia od pierwszej godziny. Nie daj się zaskoczyć – wrzątek i gorąca woda zmienia kolor grzywy praktycznie od momentu zalania. Czujesz nadchodzące, ciemne chmury? Prawdopodobnie zbliża się do ciebie rzeczywistość. My mamy na nią sposób. Kupując kubek Jednorożec 3D, dajesz sobie siłę do zwalczenia wszystkich nieprzyjemności i przeszkód. Nie ma to tamto! Mityczne zwierzę nie pozwoli ci się poddać bez walki, niezależnie od nawału obowiązków.

Kubek, stworzony z magicznej, białej i wytrzymałej porcelany, sprawdzi się zarówno w domowej kuchni, jak i w biurze. Poręczny i przykuwający uwagę, stanie się głównym sposobem na każdy problem. Sympatyczny jednorożec pojawi się na jasnym tle pod wpływem ciepłego napoju. Wierzymy, że chcesz sprawić sobie taką niespodziankę, dlatego już teraz sięgnij po swój nowy, ulubiony kubek!

A może będziesz czyimś źródłem tęczowej mocy? Nasz produkt to wspaniała okazja do zmiany czyjegoś nastawienia. Być może Twój przyjaciel potrzebuje właśnie tego upominku. Na pewno na horyzoncie jawi się jakaś okazja – urodziny, imieniny, a może walentynki? Każda uroczystość jest dobra, kiedy podarujemy bliskiej osobie kubek z jednorożcem podnoszącym na duchu, niezależnie od problemów, pory dnia i humoru. Spróbuj, zobacz, zakochaj się w tęczowej grzywie!


Gadżet w szczegółach:

  • porcelanowy kubek z jednorożcem
  • grzywa jednorożca termoaktywna, wydiczna z dwóch stron, nabiera kolorów pod wpływem ciepła
  • myjemy tylko ręcznie
  • od wewnątrz woda może wpłynąć do głowy jednorożca by rozjaśnić tęczówkę oka
  • nie używamy w kuchence mikrofalowej
  • opakowanie kartonowe, kolorowe, prezentowe
  • pojemność: 300 ml
  • waga: 420g