Wczytuję dane...
EAN: 812370010332
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Obecnie bardzo dużą popularnością cieszą się filmy fantasy. W ostatnich czasach powstało mnóstwo produkcji, które bawią i fascynują ludzi na całym świecie. Do tej kategorii zalicza się seria siedmiu filmów o przygodach Harrego Pottera, które powstały na podstawie 7 bestsellerowych powieści. Postać młodego czarodzieja jest niezwykle charakterystyczna i ma w sobie wiele uroku. Bohater uczy się zasad rządzących magią i z każdą częścią staje się mocniejszy i lepiej włada magią. W każdej z tych odsłon, musi się zmierzyć ze swoimi wrogami i różnymi przeciwnościami losu, a towarzyszą mu w tym jego przyjaciele.

Dla wszystkich fascynatów tej powieści, powstały różnorodne gadżety filmowe. Jednym z najpopularniejszych przedmiotów należących do tej kategorii, są ekskluzywne szachy Harry Potter. Ten produkt jest niezwykle finezyjny i wykonany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Plansza szachów ma około 20 x 20 cali (około 50 x 50 cm). Figurki przedstawiają wierne odwzorowaie figur szachowych znanych z pierwszej części przygód harrego Pottera i mierzą 2,5 cala (około 6,35 cm) szerokości oraz 5,5 cala (około 14 cm) wysokości. Plansza jest wykonana z wysokiej klasy drewna, a jej pola do gry są pokryte gładkim szkłem, po którym figurki z łatwością się przesuwają. Figurki są wykonane w dwóch kolorach, by można je było łatwo od siebie odróżnić.

Harry Potter gadżety, cieszą się niebywałą popularnością. Są doskonałą propozycją na prezent dla zapalonego kolekcjonera. Mogą mieć charakter typowo dekoracyjny i stanowić element kolekcji Noble Collection, albo też być wykorzystywane do gry w szachy, która z taką planszą będzie wyjątkowo emocjonująca.


Gadżet w szczegółach:

  • Ekskluzywne szachy Harry Potter
  • Kolekcja: Noble Collection
  • Numer katalogowy: NOB7979
  • Wymiary: plansza – 50cm x 50 cm (20 x 20 cali), figurki – 6,35 cm x 14 cm (2,5 x 5,5cali).
  • Materiał: drewno i szkło
Napisz opinię
2015-08-14 17:40:51 - Ewa

Szachy wykonane bardzo starannie, figury ciężkie, na filcowych podkładkach. Szachownica naprawdę duża. Dobra jakość, świetny efekt wizualny. Opakowanie: zewnętrzne pudło tekturowe, w nim styropianowa forma chroniąca całość i pudło z figurami w wytłoczce.

2017-07-04 13:59:52 - Paweł

Szachy zdecydowanie wart pieniędzy. Ciężkie, duże, mosiężne. Po rozłożeniu człowiek wie za co płaci.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...