Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy
Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj
Czas realizacji
Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu
Metody płatności
Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.
Dlaczego my?
Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Jesteś wielbicielem broni palnej, lub lubisz wszystko co związane jest z militariami, wojskiem bądź myślistwem. A może jesteś żoną lub dziewczyną zagorzałego pasjonaty survivalu i ekstremalnych sportów? To na pewno parasol snajpera będzie idealnym pomysłem na prezent dla niego z okazji urodzin, świąt Bożego Narodzenia lub innej okazji.

Parasol snajpera jednak jest w pełni bezpieczną bronią, ponieważ z karabinu wystrzelić może jedynie… parasol. Ale oczywiście użytkownicy muszą zwrócić uwagę na szczególne podobieństwo parasola do prawdziwej broni. Powinni oni przemyśleć, czy faktycznie wszędzie z taką atrapą można się udać. Nie warto w końcu wywoływać niepotrzebnej paniki wśród tłumu tylko z powodu parasola. Jednak jeśli gadżet będzie wykorzystywany roztropnie, będzie on świetnie sprawował swoje zadanie.

Elegancki, czarny parasol będzie idealnie prezentował się przy prawdziwym mężczyźnie. A na kolbę od karabinu, raczej trzeba patrzeć z przymrużeniem oka. W końcu jest to tylko imitacja broni i pod żadnym pozorem nie można tego wykorzystywać w innym celu.


Gadżet w szczegółach:

  • długość parasola: 1 metr
  • parasol otwiera się przez pociągnięcie za spust
  • parasol schowany jest w kartonowym opakowaniu
Napisz opinię
2014-04-07 16:39:17 - Baśka22

mój mąż jest zachwycony! czeka na pierwszą wiosenną ulewę, przesyłka sprawnie i szybko, polecam!

2015-04-14 08:18:19 - wiktor

Mega! Dostałem kilka dni temu od żony, noszę do pracy - miny kolegów nie do podrobienia! :)

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...