Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Jesteś wielbicielem broni palnej, lub lubisz wszystko co związane jest z militariami, wojskiem bądź myślistwem. A może jesteś żoną lub dziewczyną zagorzałego pasjonaty survivalu i ekstremalnych sportów? To na pewno parasol snajpera będzie idealnym pomysłem na prezent dla niego z okazji urodzin, świąt Bożego Narodzenia lub innej okazji.

Parasol snajpera jednak jest w pełni bezpieczną bronią, ponieważ z karabinu wystrzelić może jedynie… parasol. Ale oczywiście użytkownicy muszą zwrócić uwagę na szczególne podobieństwo parasola do prawdziwej broni. Powinni oni przemyśleć, czy faktycznie wszędzie z taką atrapą można się udać. Nie warto w końcu wywoływać niepotrzebnej paniki wśród tłumu tylko z powodu parasola. Jednak jeśli gadżet będzie wykorzystywany roztropnie, będzie on świetnie sprawował swoje zadanie.

Elegancki, czarny parasol będzie idealnie prezentował się przy prawdziwym mężczyźnie. A na kolbę od karabinu, raczej trzeba patrzeć z przymrużeniem oka. W końcu jest to tylko imitacja broni i pod żadnym pozorem nie można tego wykorzystywać w innym celu.


Gadżet w szczegółach:

  • długość parasola: 1 metr
  • parasol otwiera się przez pociągnięcie za spust
  • parasol schowany jest w kartonowym opakowaniu
Napisz opinię
2014-04-07 16:39:17 - Baśka22

mój mąż jest zachwycony! czeka na pierwszą wiosenną ulewę, przesyłka sprawnie i szybko, polecam!

2015-04-14 08:18:19 - wiktor

Mega! Dostałem kilka dni temu od żony, noszę do pracy - miny kolegów nie do podrobienia! :)

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...