Wczytuję dane...
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

UWAGA: jeżeli jesteś zainteresowany zakupem niniejszej monety, sprawdx dostępnośc na sklepie: https://monsteriada.pl/wiedzmin-inne-gadzety/734-zlota-moneta-kolekcjonerska-wiedzmin-miecz-przeznaczenia-10.html

Świat Wiedźmina Geralta z Rivii to miejsce pełne potworów, którym stawia czoło główny bohater powieści, ale i niezwykle interesujących, niegroźnych stworzeń. Jednym z nich jest doppler, przedstawiony na emitowanej przez Mennicę Gdańską złotej kolekcjonerskiej monecie Miecz Przeznaczenia o nominale 10$. Istota ta obdarzona jest niezwykłymi zdolnościami – potrafi skopiować wygląd człowieka zbliżonego do niego wagą, łącznie z takimi detalami, jak jego ubranie i noszone akcesoria. Umiejętność ta stała się tłem fascynującej opowieści kryminalnej, którą poznajemy, czytając historię o tytule Wieczny Ogień. Pochodzi ona ze zbioru opowiadań Miecz Przeznaczenia, przybliżającego czytelnikom uniwersum Wiedźmina, autorstwa Andrzeja Sapkowskiego.

Złota moneta kolekcjonerska Wiedźmin Miecz Przeznaczenia 10$

Przedmioty takie, jak prezentowany numizmat Miecz Przeznaczenia o nominale 10$ cieszą się ogromną popularnością. Emitowane w niewielkim nakładzie monety, inspirowane kultową serią powieści, mają dla wielu osób wartość jednocześnie kolekcjonerską, jak i sentymentalną. Nie bez znaczenia dla popularności odlewanych przez Mennicę Gdańską produktów ma również to, z jaką precyzją i elegancją zostały wykonane ich awersy i rewersy. Moneta jest legalnym środkiem płatniczym na wyspie Niue (Nowa Zelandia).

Przepiękna złota moneta Wiedźmin Miecz Przeznaczenia

Starannie zaprojektowana, odlana z pieczołowitością moneta kolekcjonerska Miecz Przeznaczenia o nominale 10$ to doskonały przykład na to, jak można połączyć przyjemne z pożytecznym. Bez wątpienia zyska ona aprobatę nawet największego, najbardziej wybrednego fana Wiedźmina. Umieszczone na jej awersie i rewersie zdobienia doskonale oddają klimat fantastycznej, niezwykle bogatej fabuły książek Andrzeja Sapkowskiego. Zarówno scena z awersu, jak i symbole umieszczone na drugiej stronie numizmatu, takie jak m.in. miecz wiedźmiński, sakiewka, czy też lutnia, zostały wykonane z niezwykłą dbałością o szczegóły. Wszystko to sprawia, że wyemitowana w nakładzie zaledwie 1000 egzemplarzy, ważąca 3,11 g złota moneta kolekcjonerska Wiedźmin Miecz Przeznaczenia 10$, o średnicy równej 16 mm, to gratka dla każdego miłośnika Białego Wilka, ale i kolekcjonera wyjątkowych okazów numizmatycznych.


Niniejszym opisem produktu nie namawiamy nikogo do inwestycji, ani nie sugerujemy jakichkolwiek zysków. Jedynie informujemy o dostępności produktu oraz możliwości jego zakupu.


Plan emisyjny złotych monet z Wiedźminem:
1. Ostatnie Życzenie (2021)
2. Miecz Przeznaczenia (2022)
3. Krew Elfów (2023)
4. Czas Pogardy (2024)
5. Chrzest Ognia (2025)
6. Wieża Jaskółki (2026)
7. Pani Jeziora (2027)
8. Sezon Burz (2028)

Polecamy