Wczytuję dane...
EAN: 5028486391165
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Jednorożce nie istnieją? Z tym kubkiem przekonasz się, że to nieprawda! Chwila z ulubionym napojem jest doskonałą okazją, by choć na moment przenieść się do świata magicznych zwierząt. Niech każdy łyk odrywa Cię od szarej codzienności. Rytuał picia aromatycznej herbaty czy pobudzającej zmysły kawy może stać się jeszcze przyjemniejszy.

Z termoaktywnym kubkiem nawet najbardziej przygnębiający dzień rozpoczniesz w doskonałym humorze. Wystarczy wlać do niego gorący napój, by po chwili czarne tło zamieniło się w błękitne niebo, a napis Sparkle przybrał formę grzywy w kolorach tęczy. Okrągły kubek z obrazkiem jednorożca ma pojemność 300 ml. Termoaktywny nadruk wykonany jest specjalną techniką gwarantującą wysoką odporność na zniszczenia mechaniczne i chemiczne. Bardzo łatwo utrzymać go w czystości. Kubek uzupełnia zaokrąglony uchwyt, który pewnie leży w dłoni. Nadaje się zarówno dla osób praworęcznych, jak i leworęcznych.

Kubek z jednorożcem jest doskonałym pomysłem na uroczy i zabawny upominek. Trafi w gusta nie tylko fanów magicznych zwierząt, ale również miłośników gorącej kawy lub herbaty, którzy każdy dzień chcą zaczynać z uśmiechem na ustach. Wystarczy spędzić pochmurny poranek z jednorożcem, a cały świat nabierze żywych kolorów, dokładnie takich, jak grzywa tego pięknego stworzenia! Napełnij kubek i daj się ponieść fantazji!

Gadżet w szczegółach:

  • kubek termoaktywny z nadrukiem jednorożca
  • pojemność: 300 ml
  • zapakowany w kartonowe kolorowe opakowanie (giftbox)
  • reaguje na ciepłoPolecamy