Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy

Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj

Czas realizacji

Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu. Produkty, które są na przedsprzedaży (pre-order) wysyłamy bezzwłocznie gdy będą dostępne.

Metody płatności

Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.

Dlaczego my?

Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Każdy z nas ma drobne pieniądze i dobrze zdaje sobie sprawę z tego jak łatwo się ich się pozbyć.. Stara prawda, że stówkę ciężej wyciągnąć z portfela niż 2 zł. Dlatego wymyślono skarbonkę, do której wrzuca się drobne na czarną godzinę, eliminując przy tym zagrożenie błyskawicznego pozbycia się pieniążków.

Typowa skarbonka to nic innego jak …. świnka. Tyle, że jest problem. Podstawowym problemem ze skarbonką jest fakt, że po dłuższym okresie czasu nie wiemy ile aktualnie pieniędzy w niej mamy. Możemy to oczywiście sprawdzić, wyciągając zawartość, ale czy jest osoba, której by się chciało to liczyć.


I tu pojawia się licząca skarbonka! Gadżet spełniający się w swojej roli znakomicie. Idealny prezent dla żony, męża, dziewczyny, chłopaka, kolegi, każdego. Skarbonka ma wbudowany czujnik i licznik, dzięki czemu po wrzuceniu monety skarbonka wyświetla na wyświetlaczu ile wrzucono, a także sumę jaką już uzbieraliśmy w skarbonce. Bardzo pomocna funkcja. Drobniaki są bezpieczne, a my mamy wgląd ile ich posiadamy. Dla skarbonki nie ważne jaką wrzucimy monetę, potrafi rozpoznać każdą monetę polskiego nominału.


Licząca skarbonka świnka jest unowocześnionym modelem swojego pierwowzoru. Zostały w niej poprawione wszystkie błędy, z którymi pierwotny model czasem się spotykał. Skarbonka wykonana jest z naprawdę solidnych materiałów. Wszystko idealnie ze sobą spasowane, wytrzymałe i estetycznie wykonane. Licznik na śwince zliczy wszystkie wrzucone do niej monety. A co w sytuacji jeśłi w środku jest już kilka kilogramów bilonu, a Ty na szybko potrzebujesz wyciągnąć kilka złotych, np na napiwek dla dostawcy pizzy? Nic trudnego, wyjmij potrzebną kwotę i ręcznie skoryguj kwotę oszczędności! Tak, teraz jest to możliwe. Dzięki dodatkowej funkcji, ręcznie i samodzielnie można dodawać jak i odejmować wartość na liczniku skarbonki. Dzięki temu, dla prawidłowości oszczędności, nie musisz teraz przerzucać jeszcze raz całego bilonu. Jednocześnie, dzięki tej funkcji, możesz wrzucić do skarbonki także i banknoty, a następnie ręcznie dokonać odpowiedniego zwiększenia salda. Teraz możesz oszczędzać bez żadnych granic!


Do skarbonki dołączony jest także zestaw naklejek, z różnymi oczkami dla świnki :) Sam zdecyduj jakie oczy powinna mieć Twoja świnka i ... jak jej z ryjka będzie patrzeć.


Gadżet w szczegółach:

  • Skarbonka identyfikuje monetę ( 5zł, 2zł, 1zł, 50gr, 20gr, 10gr,5gr, 2gr, 1gr) i dodaje do łącznej sumy pieniędzy
  • Suma pokazywana jest na wyświetlaczu LCD
  • Potrzebne 2 baterie AAA (nie ma w zestawie)
  • Wymiary skarbonki  17 x 9,5 x 9,5cm
  • Wykonana z tworzywa sztucznego
  • Licznik można zresetować
  • Wartość na liczniku można ręcznie zwiększać lub zmniejszać, poprzez odpowiednie przyciski + i -.
Napisz opinię
2014-04-07 11:04:18 - magdallen

błyskawiczna wysyłka-efekt zaskakujący! to naprawdę praktyczne cudo.koniec z rozbijaniem świnek-skarbonek, polecam

2014-04-08 11:00:09 - kris48

ktoś wymyślający tę skarbonkę chyba sam miał dzieciaki, moje zaraz po otrzymaniu skarbonki z serwisu zaczęły wrzucać tam każdy grosz, idealnie uczy oszczędności :)

2014-04-09 21:48:25 - maff

super produkt!

2015-04-08 16:10:59 - Zosia

Moje dziecko uwielbia wkładać do niej pieniądze, produkt świetny

2015-04-12 15:22:38 - Maria

Dzieci są zachwycone

2016-06-02 17:02:44 - Klaudii

Skarbonka, który każdego nauczy oszczędzania! Nawet osoby w młodym wieku ;)

2020-01-13 08:16:28 - Mirek

Prezent od siebie dla siebie i bardo trafiony. Skarbonka jest bardzo duża i trochę czasu minie aż ją uzupełnię, ale dzięki temu uzbieram na konkretny cel :)

2020-01-22 09:10:36 - Basia

Skarbonka to idealny prezent. Dałam ją przyjaciółce, siostrze i kuzynowi - każde z nich się bardzo ucieszyło i używają :)

2022-03-27 16:20:43 - Gosia

Skarbonka jest bardzo dobrze wykonana i nie muszę sama liczyć ile mam w niej pieniędzy! Świetny zakup!

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...