Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy

Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj

Czas realizacji

Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu. Produkty, które są na przedsprzedaży (pre-order) wysyłamy bezzwłocznie gdy będą dostępne.

Metody płatności

Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.

Dlaczego my?

Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Przypomnij sobie, ile razy nie dopilnowałeś swoich jajek. Lubisz je na twardo, a ugotowałeś na miękko. Ile czasu i uwagi musiałeś poświęcić tej z pozoru prostej czynności, której efekt  i tak pozostawał niepewny.

Kukułcze jajko to ekskluzywny prezent dla każdego domorosłego kucharza. Kukułcze jajo precyzyjnie wskaże Ci stopień ugotowania jaj. Umieszczasz je w naczyniu z wodą, wraz z gotowanymi przez siebie jajkami. Podczas gotowania się wody, kukułcze jajo zmienia kolor, pokazując dokładnie stopień twardości i ugotowania. Wraz ze zmieniającym się kolorem jaja, dochodzącym do odpowiedniej kreski z opisem twardości, wyjmujesz pozostałe jajka, uzyskując zamierzony stopień ugotowania.

Kukułcze jajko
zostało wyposażone w skalę z podziałką. Na podziałce znajdziemy takie wartości jak SOFT, czyli jajko na miękko, MEDIUM – średnio i HARD, jajko na twardo. Nasz kuchenny upominek posiada wewnętrzny czujnik, rejestrujący temperaturę gotowania, przez co pomiar jest bardziej precyzyjny. Zaawansowany czujnik kukułczego jaja, rejestruje również ilość wody, liczbę gotowanych jaj, a także wysokość, na której jaja się gotują. Ten gadżet to naprawdę kosmiczna technologia, z której otrzymujemy całkiem ziemskie jaja na twardo.


Gadżet w szczegółach:

  • Inteligentne Kukułcze jajko (Foolproof Egg Timer)
  • odporne na temperaturę
  • nietoksyczne
  • podziałka: soft (na miękko), medium (średnio), hard (na twardo)
  • tej samej wielkości co prawdziwe jajka
Napisz opinię
2015-04-07 19:38:52 - XpeRia

Idealny przyrząd do gotowania jajek na miękko, które zawsze wychodziły na twardo.

2015-04-07 19:55:08 - Mikołaj

Super gadżet za rozsądną cenę!

2015-04-12 14:41:21 - MarMars

Dla faceta bomba bo teraz żona nie krzyczy, że dostaje jajko nie tak jak trzeba :P

2017-02-04 18:57:51 - Marta

Teraz już wiem jak długo mam gotować jajko. Jeden z najlepszych gadżetów do kuchni. Gorąco polecam!

2019-10-21 19:53:28 - Marzena

Zawsze miałam problemy z jajkiem na miękko, a teraz się skończyły. Próbowałam już 5 razy i za każdym wychodzi idealne {|3

2022-03-27 17:12:48 - Mi23ka21

Od momentu zakupu jajka mam jajka ugotowane tak jak chcę! {|3 Bardzo przydatny gadżet!

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...