Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy
Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj
Czas realizacji
Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu
Metody płatności
Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.
Dlaczego my?
Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Każdy z nas go używa. Czasami nawet po kilka razy dziennie. Po raz pierwszy pojawił się w Chinach w XIV. Od tego czasu stał się tak popularny, że występuję w każdym domu, sklepie i restauracji. Jeszcze nie tak dawno temu, w Polsce był jednym z najbardziej pożądanych artykułów, po które ustawiały się kilkusetmetrowe kolejki. Mowa oczywiście o papierze toaletowym.

Nasz papier toaletowy 100 złotych nie jest zwykłą szarą rolką. To naprawdę ekskluzywny gadżet, na który nie każdy może sobie pozwolić. Każdy listek papieru ma wydrukowany banknot 100 złotowy! Czyni to z naszej rolki najcenniejszy papier toaletowy w Polsce. Od tej pory, gdy powiesz że „masz pieniądze w d....”, nabierze to zupełnie nowego znaczenia.

Papier toaletowy, z wykonanym jednostronnym nadrukiem banknotu 100 złotowego, to świetny pomysł na prezent na osiemnastkę, gadżet do biura, lub wyposażenie toalety dla klientów. Nic tak nie koi zniszczonych nerwów i nie poprawia złego samopoczucia, jak widok wielu Władysławów Jagiełło. Pozwól im działać w imię twojego interesu.


Gadżet w szczegółach:

  • papier toaletowy "stówka" o nominale 100 zł
  • możesz go używać, jak zwykły papier toaletowy
  • rolka XL - więcej papieru, więcej satysfakcji
  • oczywiście nasz papier nadaje się tylko do d... i nie jest oficjalnym środkiem płatniczym :)
  • z szacunku do głównego bohatera zadrukowany jednostronnie
  • zapakowany w kartonowe opakowanie
Napisz opinię
2014-07-13 01:14:25 - Monika

Prezent wywołał wiele radości i śmiechu - POLECAM

2015-04-12 22:44:20 - ewusia

kupiliśmy prezent babci, zapakowaliśmy i nabrała się, że to prawdziwe pieniądze

2019-10-21 19:54:11 - Bartek

Nie jest to najbardziej praktyczny przedmiot, ale zdziwienie i szok kolegi są świetne :p Prezent z pewnością znajdzie swoje zastosowanie :p

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...