Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Kubek zakochanych uchwyt serce nadaje się na wyjątkowy upominek, na wielką okazję taką jak walentynki, dzień kobiet czy rocznica. Można jednak drugiej połówce zrobić miłą niespodziankę także w każdy inny dzień – przywitanie ukochanej osoby gorącym napojem w tak uroczo zaprojektowanym kubku to idealny pomysł na wyrażenie swoich gorących uczuć.

To pomysł na bardzo romantyczny i równocześnie praktyczny prezent. Bez względu na to czy ukochana osoba będzie wypijać w nim poranną kawę czy też zdecyduje się na popołudniową herbatkę, w tym serduszkowym kubku – można mieć niezmienną pewność, że łyk po łyku będzie myśleć o osobie, dzięki której ma taką przyjemność – o Tobie! Dzięki temu gadżetowi każdy napój będzie smakował 100 razy lepiej! Co więcej – zamawiając ten wyjątkowy kubek można go od razu podarować bliskiej osobie, nie martwiąc się o nic więcej, bowiem dostarczamy go w gustownym opakowaniu.

Kubek jest wykonany z bardzo solidnych materiałów, a całości charakteru dodaje wyjątkowe uszko w kształcie serca. To naczynie dwukolorowe do którego przygotowania użyto nietoksycznych farb. Wysoką jakość gadżetu podkreśla także fakt, że został pomalowany ręcznie – każdy kubek jest wyjątkowy! Polecamy dla zakochanych w sobie i ciepłych napojach!


Gadżet w szczegółach:
dwukolorowy kubeczek z uszkiem w kształcie serca
wyjątkowy prezent na wyjątkowe okazje
wysoka jakość wykonania
malowany ręcznie nietoksycznymi farbami
wymiar: 8,5x9,3 cm
rozmiar pakowania 12x8,5x10 cm
pojemność: 300ml
waga: 355 g

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...