Wczytuję dane...
EAN: 5903181042485
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Kubek to jeden z najbardziej użytecznych przedmiotów. Stosujemy je zarówno w domu jak i pracy.  Postarajmy się umilić sobie czas spożywania ulubionego napoju, pijąc go z ciekawie wyglądającego kubka.  Może… serce!? Takie, które zmienia się w zależności od temperatury wlanego płynu. Magiczne kubki to wspaniały pomysł na prezent dla osoby bliskiej.

Magiczny kubek na prezent z pikselowym sercem zmieniającym kolory wygląda doskonale w każdej kuchni. Zaraz po napełnieniu go gorącą herbatą możemy zauważyć zmianę na pikselowym serduszku. Kubek z pewnością przypadnie do gustu osobom, które miło wspominają pierwsze gry na konsole oraz komputer. Z pewnością pamiętają je osoby starsze i pasjonaci gier w tym formacie 8-u bitów - to ciekawa forma na wyrażenie swoich uczuć.

Takie kubki to nie tylko ciekawy bajer, ale jednocześnie bezpieczna opcja dla osób, którym zdarza się często wypijać zbyt gorącą herbatę bądź kawę. Serduszko zmienia się z koloru czarnego na czerwone, symbol oddania oraz miłości.  Kubek z sercem to wspaniała propozycja dla zakochanych, przyjaciół oraz osób nam bliskich.


Gadżet w szczegółach:

  • zmienia kolor pod wpływem temperatury napoju
  • wykonany jest z porządnych materiałów
  • upominkowe opakowanie
  • pikselowe serce w 8-o bitowej rzeczywistości
  • pojemność: 330 ml

 

 

 

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...