Wczytuję dane...
EAN: 5903181043680
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Kubek golfowy – to idealny na prezent dla golfisty, a szczególnie takiego który lubi ciepłe napoje. Jednak nie ma co się zamykać w schematach – ten interesujący gadżet również będzie super upominkiem dla każdej innej osoby, a szczególnie dla wszystkich nudzących się w pracy. Herbatka czy kawa w takim kubku to idealny pomysł na zabicie czasu:). Mamy zatem tutaj do czynienia ze świetnym gadżetem i designerskim naczyniem w jednym, który oprócz formy zachwyca także wysokiej klasy wykonaniem.

To jednak nie koniec korzyści tego kapitalnego zestawu – oprócz praktycznego i gustownie wyglądającego kubka z dołkiem niczym z pola golfowego w zestaw wchodzi kijek – długopis. Tyle korzyści w jednym gadżecie, to się w głowie nie mieści! Albo – w dołku:).

Ten praktyczny i elegancki zestaw został wykonany z wysokiej klasy porcelany. Nie bez znaczenia jest też fakt zastosowania klasycznej, ale zawsze efektownej kolorystyki. Całość dostarczamy w bardzo schludnym pudełku w białym kolorze. Można od razu wręczyć w tej formie upominek wybranej osobie. Świetna zabawa, praktyczny kubek i dekoracja na biurko – takiej okazji po prostu nie można sobie odmówić! Zapraszamy do skorzystania z oferty już dzisiaj – zanim ktoś inny zdobędzie dołek jako pierwszy!


Gadżet w szczegółach:

  • materiał: porcelana
  • wymiary kubka: 10x8 cm
  • wymiary długopisu: 14 cm
  • średnica piłeczki: 0,8 cm
  • zestaw składa się z kubka, piłeczki, długopisu i opakowania
  • pojemność: 250 ml
Napisz opinię
2016-04-17 23:23:04 - Marek

Świetny kubek. W chwilach znudzenia można postrzelać do "dołków golfowych".

2017-08-27 16:49:23 - Mirek

Genialny produkt! Idealny n nudne popołudnie w pracy :)

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...