Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Dostępne w naszym sklepie karty do gry nawiązują swoim wyglądem do wyreżyserowanego przez Sama Mandersa filmu „Spectre” z serii o Jamesie Bondzie, który prawdopodobnie wielu z Wam dostarczył dużej ilości rozrywki. Karty do gry nie od dzisiaj cieszą się ogromną popularnością i są nieraz świetnym sposobem na zabicie wolnego czasu, nudy, czy też spędzenia chwil w towarzystwie – tym bardziej, że są wielofunkcyjne i można zagrać w nią w wiele gier.

 

Wyprodukowane przez Cartamundi karty prezentują się stylowo i elegancko. Zostały one opakowane w czarne pudełeczko, które świetnie oddaje klimat sensacyjnych przygód Jamesa Bonda – agenta z klasą. Talia zawiera w sobie pięćdziesiąt dwie karty, które są poręczne i wygodne w użytkowaniu. Ich wymiary wynoszą 6,4 centymetra szerokości oraz 8,9 centymetrów długości. Przy ich pomocy można grać w różnego rodzaju gry, które mogą stanowić atrakcję wieczoru, czy też po prostu być okazją do tego, aby porozmawiać w towarzystwie przy wspólnie podjętej aktywności.

 

Omawiane karty do gry to niewielki, dosyć symboliczny gadżet, który może naprawdę ucieszyć fanów Jamesa Bonda. Jeżeli znamy kogoś, kto jest amatorem przygód agenta 007, warto zastanowić się nad takim upominkiem. Może być on świetnym uzupełnieniem całościowego prezentu lub też stanowić drobiazg, którego zadaniem będzie przypominanie obdarowanemu o nas oraz o jego ulubionej serii. Taki praktyczny i rozrywkowy gadżet może się w wielu przypadkach naprawdę doskonale sprawdzić jako drobny podarunek, który niesie ze sobą swego rodzaju wartość sentymentalną.

Gadżet w szczegółach

  • talia zawiera 52 karty
  • rozmiar: 6.4 cm x 8.9 cm
  • katy zapakowane w tekturowe pudełko i folię
  • wysoka jakość wykonania
  • produkt na oficjalnej licencji