Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Istnieje na świecie chociaż jedna osoba, która nie umie grać w kółko i krzyżyk? Odpowiedź raczej jest prosta. Kółko i krzyżyk to gra, która nigdy się nie zestarzeje, na zawsze pozostanie popularną grą. Przecież większość z nas za pomocą tej rozrywki przetrzymywała nudne lekcje czy wykłady. Kółko i krzyżyk kojarzy się z przyjemnym zabijaniem czasu.

Jednak teraz to NIE WSZYSTKO! Dzięki imprezowej wersji kółko i krzyżyk deluxe już nie tylko zabijamy czas, a możemy spędzać znakomicie czas ze znajomymi przy tej grze nie ruszając się z miejsca. Chyba, że ktoś spadnie z krzesła nie wytrzymując trudu pojedynku. Dzięki stylowemu opakowaniu i wygodzie w przenoszeniu gra staje się doskonałym rozwiązaniem imprez towarzyskich, spotkań starych znajomych. Opakowanie wzorowane jest na walizeczkę, z podręcznym uchwytem, poprzez co wyglądamy z nią profesjonalnie.

Idziemy na osiemnastkę? Nie trzeba martwić się o prezent. Imprezowe kółko i krzyżyk deluxe jest fantastycznym pomysłem na prezent. Solenizant na pewno będzie ZADOWOLONY! Tradycyjnie na takich imprezach otrzymuje się kieliszki, a więc w pełni dostosujemy się do tradycji, a nawet … unowocześnimy ją poprzez świetna zabawę - super gra imprezowa.


Gadżet w szczegółach:

  • 9 kieliszków oznaczonych O i X (wysokość 4,5 cm)
  • Bardzo wysokiej jakości kartonik z rączką
  • Drewniana szkatuła z lustrem - planszą
  • Wymiary opakowania : 30,5 x 30,5 x 9 cm
  • Wymiary drewnianej :szkatuły 26 x 26x 6 cm
  • Wymiary planszy : 22 x 22cm – 9 pól
  • Produkt posiada świadectwo sanepidu dopuszczające do kontaktu z żywnością
Napisz opinię
2015-04-12 23:55:24 - ircio

tradycyjne gry nabierają nowego znaczenia, wersja z alko jest ciekawa, jestem zadowolony

2015-04-13 08:28:58 - Igida

Kilka dni temu grałam pierwszy raz u znajomych. Teraz zamówiłam swój własny zestaw! Satysfakcja gwarantowana :)

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...