Wczytuję dane...
EAN: 5055453448195
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Licencjonowany kubek wykonany z kamionki w kształcie kociołka, w którym tajemnicze eliksiry warzyli uczniowie Hogwartu to produkt, który doda magii nawet najzwyklejszej kuchni. Picie z niego herbaty, kawy lub innego naparu będzie zawsze owiane nutką magii.

Kubek kociołek (Harry Potter)– poczuj się jak na lekcji eliksirów

Kociołki zawsze były jednym z ważniejszych elementów szkolnej wyprawki uczniów Hogwartu. To właśnie w nich warzyli tajemnicze eliksiry, starali się stworzyć jak najlepsze mikstury i nie zasłużyć na gniew profesora Snape’a – niekwestionowanego mistrza eliksirów, którego miłość do tej dziedziny – w której nie znajdziecie machania różdżkami – była tak wielka, jak niechęć do Chłopca Który Przeżył. Teraz ty możesz się poczuć jak mistrz eliksirów. A przynajmniej jak wierny adept tej nauki. Wystarczy, że zrobisz sobie napój w tym niezwykłym kociołku.

Kubek kociołek 3D XXL – postaw na jakość

Jakość to rzecz absolutnie najważniejsza. Nasz kubek kociołek XXL 3D to produkt, który na pewno nie zawiedzie pokładanych w nim nadziei. Jako rzecz na licencji, jest oficjalnym i uznawanym ogólnie merchem ze świata Harry’ego Pottera, który posiada wszystkie niezbędne certyfikaty.

Kubek kociołem 650 ml – dla kogo?

Mistrzowie i mistrzynie eliksirów na pewno ucieszą się, gdy będą mogli mieć taki kubek w swoich rękach. Wtedy nawet zwykła herbata będzie smakować niezwykle i magicznie – w końcu w tym tkwi prawdziwa magia, w bulgoczących w kociołkach cieczach, a nie w machaniu różdżkami. Tak przynajmniej twierdzi Severus Snape.


Gadżet w szczegółach:

  • Kubek Kociołek XXL 3D
  • Pojemność: 650 ml
  • Materiał: kamionka
  • Wysoka jakość wykonania
  • Kartonowe opakowanie
  • Produkt oryginalny na oficjalnej licencji
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...