Wczytuję dane...
EAN: 849421002459
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Już pewien czas temu świat zwariował na punkcie niezwykłych przygód Harrego Pottera. Z każdą nową częścią wzrastało zainteresowanie tym bohaterem nie tylko wśród dzieci, ale również i dorosłych. Kiedy do kin wchodziły poszczególne części losów chłopca ze szkoły magii sale były przepełnione jego fanami. Losy tego bohatera jak również sam Harry Potter z pewnością wpisały się na zawsze w naszą pamięć.

Dla największych fanów Harrego Pottera mamy specjalny gadżet Harry Potter - Magiczne Szachy. Jest to idealny prezent dla każdego kto z zaciekawieniem przeżywał przygody tego niezwykłego chłopca. Każdy miłośnik Harrego doskonale wie o tym, że szachy są bardzo popularne wśród czarodziejów. Często grywali w nie również uczniowie szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Harry grał pożyczonymi figurkami, być może dlatego figury nie do końca się go słuchały. Twoje dziecko może stać się posiadaczem magicznych szachów, tym samym gra będzie z pewnością ciekawsza a figury zrobią dokładnie to czego sie od nich oczekuje.

Szachy Harrego Pottera, pod względem reguł i zasad gry, nie różnią się niczym od tych tradycyjnych. Różnia sie natomiast, i to istotnie, wykonaniem. Magiczne szachy oferowane przez nas, są wierną kopią szachów, którymi rozgrywano partie w filmie. Każdy pion i każda figura, wykonana z najwyższa dbałością o szczegóły. Z pewnością to magiczne wydanie szachów, wprowadzi wszystkich graczy w naprawdę magiczną podróż i niezapomnianą przygodę.


Gadżet w szczegółach:

  • tematyka: Harry Potter
  • plansza do gry o wymiarach 47 x 47 cm
  • plastykowe figurki 32 szt. o wymiarach od 5 do 12 cm,
  • produkt oryginalny na oficjalnej licencji, 
  • wysokośc figur od 5 do 12 cm, 
  • piony i figury wykonane z solidnego tworzywa sztucznego.
Napisz opinię
2019-09-02 21:23:43 - Gabi

Szachy są bardzo fajne, ładnie wykonane i robią wrażenie na moich znajomych, również fanach hp :) Dla tych szachów nauczę się grać {|3

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...