Wczytuję dane...
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Wedle fabuły "Harry Potter i Książę Półkrwi", słynny i potężny czarodziej – Albus Dumbledore – w jaskini, w której umieszczony był horkruks stworzony przez Voldemorta, wyczarował kielich, który posłużyć miał do wypicia demonicznego napoju ukrywającego ten czarnomagiczny przedmiot. Ostateczny cel nie został do końca osiągnięty z powodu intrygi tajemniczego R.A.B. Niemniej jednak okazało się, że horkruks zniszczono, dzięki czemu Czarny Pan stracił cząstkę swej duszy. Z owego kielicha, Albus Dumbledore korzystał także niejednokrotnie podczas licznych uroczystości i biesiad w Hogwarcie.

W naszym sklepie można nabyć wyjątkową replikę tego artefaktu, dzięki czemu każdy może postawić u siebie w domu przedmiot nawiązujący do wspomnianych wydarzeń z serii o przygodach Harry'ego Pottera. Kielich jest ręcznie zdobiony, a jego wysokość, to 27 centymetrów. Puchar nie jest przeznaczony do picia z niego napojów – pełni jedynie funkcje ozdobne. Może stanowić on doskonałą dekorację we wnętrzach prawdziwych fanów Harry'ego Pottera. Spore rozmiary sprawiają, że trudno go nie zauważyć, dzięki czemu nasi znajomi mogą zwrócić na niego uwagę i potraktować jako nie lada ciekawostkę.

Taki zakup to niesamowita gratka dla osób, które czują się mocno związane z realiami i światem Harrego Pottera i chętnie kolekcjonują rozmaite przedmioty odnoszące się do tego uniwersum. Świat Hogwartu, pełen przygód i magii, na dobre wciągnął wiele młodszych, jak również starszych osób. Jeśli wśród naszych bliskich znajduje się ktoś, kto nie wyobraża sobie swojego życia bez tych książek i filmów, drobiazgi takie jak replika kielicha Albusa Dumbledore'a od The Noble Collection może być dla nich doskonałym prezentem.


Gadżet w szczegółach:

  • Replika: Kielich Albusa Dumbledora
  • Oryginalny kielich z serii: Harry Potter
  • Produkt oryginalny na oficjalnej licencji
  • Producent: The Noble Collection
  • Wysokość: 27 cm
  • Opakowanie: kolorowy, ozdobny karton
  • Uwaga: naczynie to nie nadaje się do picia i jest wyposażone w otwór zapobiegający takiemu używaniu.
Napisz opinię
2017-07-04 14:32:32 - Mariola

Piękny kielich, bardzo dobrze wykonany i ładne pudełko.

Polecamy