Wczytuję dane...
EAN: 849421002336
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

W czwartej części przygód Harry'ego Pottera mieliśmy do czynienia ze słynnym Turniejem Trójmagicznym, podczas którego złote jajo było jednym z elementów czekających na uczestników zadań. W naszym sklepie istnieje możliwość nabycia repliki tego jakże niezwykłego przedmiotu. Może to być wyjątkowy prezent dla kogoś, kto jest zagorzałym fanem serii o młodym czarodzieju i Hogwarcie, a szczególnie upodobał sobie "Harry'ego Pottera i Czarę Ognia" ze względu na dynamikę tej części sagi J.K. Rowling.

Chociaż żywicznej repliki złotego jajka od Noble Collection nie otworzymy, może nam ono posłużyć w celach dekoracyjnych. Przedmiot odznacza się bowiem wysoką jakością wykonania i sporymi rozmiarami. Dwadzieści trzy centymetry wysokości sprawiają, że można wykorzystać wspomniane jajko jako pokaźną ozdobę wnętrza i swego rodzaju trofeum prawdziwego fana Harry'ego Pottera. Powierzchnia złotego jaja jest bogato zdobiona, z niezwykłą dbałościa o szczegóły. Warto również dodać, że replika jest ręcznie malowana, co dodaje jej elegancji i uroku.

Dodatki wizualne obejmują nietypowo ujęty motyw sowy, a także szereg innych elementów. Jeżeli sami traktujemy świat Hogwartu jako nieodłączny element naszej tożsamości lub znamy kogoś, kto jest głęboko zafascynowany wydarzeniami z realiów magicznej rzeczywistości, replika złotego jaja może stanowić doskonały prezent. Dekoracja w takiej postaci może nadać wnętrzu indywidualizmu i zaznaczyć nasze przywiązanie do wspomnianej serii. Bez wątpienia ręcznie malowany gadżet nawiązujący do czarodziejskiego świata stanowi gratkę dla oddanych fanów przygód Harry'ego Pottera.


Gadżet w szczegółach:

  • oficjalna replika Złotej jajo
  • jajo nie otwiera się
  • złote jajko wykonane z żywicy
  • ręcznie malowane
  • wymiary: wysokość 23 cm
  • produkt oryginalny na oficjalnej licencji
Napisz opinię
2020-06-01 16:56:34 - Karolina

Piękna replika jaja, szybka dostawa. Serdecznie polecam!

Polecamy