Wczytuję dane...
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Harry Potter to jedna z najpopularniejszych produkcji dużego kina fantasy, w której głównym motywem jest odwieczna walka dobra ze złem. Do boju stają młodzi czarodzieje, którzy dopiero ćwiczą swoje umiejętności. Z każdą częścią coraz bardziej się rozwijają i muszą się zmierzać z większymi wyzwaniami. Harry Potter to bardzo charakterystyczna postać, która ma wiele uroku, o czym przekonali się widzowie na całym świecie. Powstało więc mnóstwo gadżetów filmowych z tej produkcji, które znajdują wśród osób w każdym wieku.

Kamień filozoficzny Harry Potter, to wspaniała i w pełni autentyczna replika przedmiotu występującego w pierwszej części tego niesamowitego filmu. Replika została wydana przez firmę Noble Collection. Jest wykonana z czerwonego kryształu a zamknięta w szklanej kopule. Materiał wykonania jest bardzo mocny i odporny na stłuczenia, co jest jego wielką zaletą.

Harry Potter gadżety, to produkty najwyższej jakości. Są wykonane niezwykle starannie i pięknie się prezentują. Wszystkie ich elementy są ręcznie wykonane, co podnosi ich wartość. Są zapakowane w eleganckie opakowania, które jeszcze dodają im uroku. Gadżety filmowe z Harrego Pottera, idealnie nadają się na prezent. Są wyjątkowe i unikalne, dlatego są tak cenne. Można je umieścić w dowolnym pomieszczeniu i wszędzie będą się one wyjątkowo prezentować. Taki prezent każdemu sprawi mnóstwo radości, niezależnie od wieku.


Gadżet w szczegółach:

  • Kamień filozoficzny Harry Potter
  • Materiał wykonania: szkło i czerwony kryształ
  • Wymiary: około 15 x 15 cm
  • Waga: 1254 g
  • Kolekcja: Noble Collection
  • Numer katalogowy: NOB07386Napisz opinię
2017-07-04 14:31:51 - Izka

Piękny Kamień Filozoficzny!!! cudowna gablotka i genialnie prezentuje się na półce{|3

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...