Wczytuję dane...
EAN: 812370015573
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Choć Eliksir Miłosny w serii o przygodach Harry'ego Pottera nie odegrał kluczowej roli, niewątpliwie był przyczyną zabawnej sytuacji, jaka miała miejsce, gdy jedna z uczennic Hogwartu nieopatrznie podała wywar najlepszemu przyjacielowi młodego czarodzieja. Prawdziwi fani J.K. Rowling i sagi "Harry Potter" z pewnością pamiętają ten szczegół – teraz można mieć ten gadżet we własnej kolekcji.

Szklana buteleczka w kształcie serca ozdobionego dodatkowo napisem, który głosi, że jest to Eliksir Miłości, może być doskonałym podarunkiem na rozmaite okazje. W zestawie od The Noble Collection znajduje się specjalna gablota, dzięki której możemy postawić nabytek w honorowym miejscu i prezentować go znajomym w celach rozrywkowych. W ramach żartu i dla większego efektu zaskoczenia można nalać do środka chłodnego napoju, zdatnego do spożycia. Gadżet filmowy wyposażony jest również w łańcuszek o długości 46 cm, co pozwala zawiesić go na szyi i nosić z dumą, jako artefakt prawdziwego fana serii.

Taki prezent może być idealny z okazji Walentynek, chociaż również w innych okolicznościach warto rozważyć jego podarowanie komuś, kto wykazuje zafascynowanie przygodami Harry'ego Pottera. Buteleczka na Eliksir Miłości, zarówno w gablocie, jak i poza nią, prezentuje się naprawdę efektownie. Bez względu na to, czy ostatecznie będzie nam ona służyć jako wyjątkowa ozdoba naszego wnętrza, czy też niecodzienny element zabawnej biżuterii, może to być sygnał dla naszych znajomych, przyjaciół i innych bliskich, że jesteśmy wiernymi fanami serii i pamiętamy również o detalach fabularnych.


Gadżet w szczegółach:

  • Eliksir miłości wraz z ekspozycją,
  • Eliksir może pełnić rolę naszyjnika,
  • Eliksir w szklanej buteleczce w kształcie serca,
  • Oryginalny produkt na oficjalnej licencji,
  • Długość łańcuszka 46 cm.
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...