Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy
Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj
Czas realizacji
Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu
Metody płatności
Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.
Dlaczego my?
Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.
Napisz opinię
2015-04-08 16:20:05 - Rafał

Syn zawsze chciał mieć pojemnik na ciasteczka w tematyce STAR WARS. Czekam teraz już tylko aż go otrzymam. Kontakt ze sprzedajacym bardzo dobry

2015-04-14 08:04:22 - Indygo

genialne rozwiązanie dla wszystkich fanów!

2015-10-30 13:06:24 - Łukasz

Pojemnik na żywo prezentuje się super. Bez rys, zadrapań i odprysków. Bardzo ładne wykonanie, wart swojej ceny. Zapakowany w formę styropianową. Konkurencyjna cena i dobry kontakt ze sprzedającym. Ma być na prezent, ale chyba zatrzymam sobie ; )

2019-10-09 21:11:31 - Paweł

Uwielbiam ten pojemnik na ciastka! Dodatkowo wygląda jeszcze genialnie na parapecie...