Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Czasami patrzycie na zakochane pary nastolatków, które nie mogą od siebie oderwać wzroku, wszędzie chodzą razem trzymając się za ręce i nie widzą poza sobą świata. Wzdychacie z ciężkim sercem, myśląc jednocześnie: kiedy to było, i patrzycie na swoją zwykłą partnerkę lub znudzonego partnera. Są dwa rozwiązania na poprawę. Albo zmień na lepszy model, albo wybierz drogę z wyzwaniami z wieloma miłymi niespodziankami. Ta droga to erotyczna gra – tajemnica.

To może być prezent na Walentynki, upominek dla niego i dla niej. Może to być również prezent na ślub, a możecie sobie sprawić go również nawzajem z okazji kolejnej rocznicy ślubu. W grze znajdują się karty przeznaczone dla kobiety i dla mężczyzny. Zawarte są w nich podpowiedzi co można zrobić by związek się ożywił, nabrał romantyzmu i szybko pojawiły się rumieńce na myśl co dzisiejszego wieczoru zastaniecie w sypialni.

Gra uczy nie tylko zaskakiwania swojego partnera, ale także okazywania uczuć, wzajemnego zaufania i troski o siebie każdego dnia. Daj się ponieść miłosnym uniesieniom, na pewno nie pożałujesz, a w trakcie gry wszystkie romantyczne komedie będą się mogły głęboko schować, bo nie dorosną Wam do pięt.


Gadżet w szczegółach:

  • Zestaw składa się z kart: Dla Niej i Dla Niego, gdzie każdy z nich jest obwiązany wstążeczką
  • Produkt ładnie zapakowany, idealny na prezent
  • Erotyczna gra – tajemnica może zmienić Wasz związek tylko na lepszy
Napisz opinię
2015-04-13 08:31:54 - Bożena

To już druga gra erotyczna, w jaką miałam okazję grać. Polecam każdej parze, do której sypialni wkradła się rutyna.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...