Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Stosując funkcjonalny rezonans magnetyczny, amerykańscy naukowcy z Uniwersytetu Wake Forest odkryli jakie procesy zachodzą w mózgu gdy się drapiemy. Wyniki ich badań są zdumiewające! Okazało się, że podczas drapania wyłączają się obszary mózgu odpowiadające za  przykre wspomnienia i złe emocje, a włączeniu ulegają części związane z zachowaniami kompulsywnymi.

IdealneUpominki
.pl posiadają w swojej ofercie wyjątkowy upominek. Jest nim drapaczka dżentelmena. Nasz zabawny gadżet, sprawi ulgę swędzącym miejscom u Twojego mężczyzny. Dodatkowo pobudzi go również do działania. Pamiętaj, że nasza drapaczka może okazać się jedynym rozwiązaniem na to, aby Twój mężczyzna opuścił kanapę i pomógł ci w domowych obowiązkach. Jeżeli Twój mężczyzna posiada już Sztange na Wacka - kolejnym niezbędnym gadżetem jest właśnie drapaczka dżentelmena.

Drapaczka dżentelmena, to śmieszny upominek, którym sprawisz mnóstwo śmiechu i radości swojemu mężczyźnie, szefowi, koledze z pracy lub przyjacielowi. Ten dowcipny gadżet ma również praktyczne zastosowanie - doskonale relaksuje. Drapaczka zapakowana jest w eleganckie etui z napisem: „Dla mężczyzny, który ma już wszystko”.


Gadżet w szczegółach:

  • prezent dla każdego mężczyzn
  • drapaczka zapakowana w eleganckie stalowe etui 
  • etui z napisem „Dla mężczyzny, który ma już wszystko”
  • drapaczka może być zmywana w zmywarce
  • długość drapaczki: 23 cm
  • opakowanie:26x7,2x4,3;  biały kartonik
Napisz opinię
2014-04-09 21:05:40 - M_M

Bez wątpienia fajny prezent dla Taty :) Mój był zachwycony i używa łapki!!!

2015-04-07 20:06:11 - wito

nie do zdarcia :)

2015-04-07 21:44:45 - Mirka

Kupiłam ją z myślą o mojej nodze w gipsie, która czasem swędziała i spisała się idealnie :)

2015-04-12 15:17:06 - Myszula

Dla kobiet równie przydatna :)

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...