Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy

Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj

Czas realizacji

Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu. Produkty, które są na przedsprzedaży (pre-order) wysyłamy bezzwłocznie gdy będą dostępne.

Metody płatności

Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.

Dlaczego my?

Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Zastanawiacie się co kupić babci na urodziny? Jaki prezent zrobić mamie na święta czy bratu na osiemnastkę? Wiecznie jedno i to samo pytanie i jeden i ten sam problem, który ciężko jest rozwiązać? No bo tak naprawdę nie każdemu podoba się to co nam. I nie każdy lubi zwykłe prezenty, bo takich ma już tuzin. Dlaczego więc nie podarować komuś prezentu w postaci gadżetu jakim jest brykiet 200zł – podaruj 150,000 zł!!!?

Kto nie chciałby dostać na urodziny 150,000 złotych? Nawet jeżeli nie mógłby nic za to kupić. Prezent jakim jest taki brykiet pozwala na wykorzystanie go w sposób wszechstronny. Można sobie wytapetować pokój takimi skrawkami pieniędzy i nikomu nie kłamiąc pochwalić się, że ma się tyle kasy, że nie ma się co z nią zrobić. Spać na kasie? Czemu nie? Palić pieniądze w kominku, grillu lub w ognisku, bo jest ich tak dużo? A może czujesz w sobie, że będziesz w stanie owe zmielone pieniądze przywrócić do ich pierwotnego kształtu ? Nie ma sprawy!

Nie ma to jak brykiet 200zł – podaruj 150,00 zł!!! Prawdziwe pieniądze co prawda nie zdatne do użytku, ale jak się pięknie prezentują kiedy umieszczone w misce i postawione na szafce aż proszą żeby ich dotknąć. Śmiało można powiedzieć, że kasa daje szczęście nawet kiedy nie można nią za nic płacić. Przecież to całe 150,000 złotych. Prezent idealny dla każdego, bo tak na serio to kto nie lubi mieć kasy?! W każdej postaci w jakiej zostaną wykorzystane pozwolą na cieszenie się choćby maleńkim elementem bogactwa.


Dostępne modele:

  • 10 000 zł w banknotach 10zł
  • 25 000 zł w banknotach 20 zł
  • 55 000 zł w banknotach 50 zł
  • 100 000 zł w banknotach 100 zł
  • 175 000 zł w banknotach 200 zł


Gadżet w szczegółach:

  • ważący niemalże kilogram (900 g) brykiet z nominałów 200 złotowych
  • 150,000 złotych w brykiecie
  • Wymiary: 15 x 8 x 6 cm
  • Banknoty zostały profesjonalnie zniszczone w Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
PRODUKT DOSTĘPNY NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE - PROSZĘ PYTAĆ
Polecamy