Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Poszukujesz niebanalnego prezentu dla małego odkrywcy? A może sam fascynujesz się światem przyrody? Jeśli tak, to ten prezent jest dla ciebie idealnym rozwiązaniem. Akwarium dla mrówek daje świetną możliwość obserwacji życia mrówczej rodziny. Wykonane jest z przeźroczystych ścianek między którymi znajduje się specjalny, galaretowaty żel, będący jednocześnie substancją odżywczą dla mrówek.

Żel jest w pełni bezpieczny dla mrówek i dla ludzi. Na pomysł hodowania mrówek w żelu wpadli naukowcy chcący wysłać mrówki w kosmos. Teraz i ty możesz mieć własne formikarium w domu i prowadzić pasjonujące obserwacje. Żel staje się siedliskiem mrówek, drążą w nim tunele, komunikują się i współpracują ze sobą jak w prawdziwym mrowisku.

Domowe mrowisko (mrówkarium) jest bardzo łatwe w obsłudze. Wystarczy wpuścić do środka około 15 mrówek, a one zajmą się budową korytarzy. Mrówki odżywiają się żelem więc nie trzeba ich dokarmiać, wystarczy zapewnić im odpowiednią temperaturę, oraz raz w tygodniu dostarczyć świeżego powietrza poprzez chwilowe uniesienie pokrywy.

Chcesz aby twoje mieszkanie nabrało charakteru? Akwarium dla mrówek jest również świetną dekoracją, która odmieni monotonne wnętrze i z pewnością zaskoczy nie jednego znajomego.


Gadżet w szczegółach:

  • wymiary akwarium: wysokość – 14,1cm, długość– 16,6 cm, szerokość – 3,5 cm
  • akwarium wykonane jest z nietoksycznego tworzywa, ma zaokrąglone krawędzie,
  • żel jest gładki i ma konsystencje galaretki, jest w pełni bezpieczny dla dzieci
  • średni czas życia mrówki – około 6 miesięcy
  • szkło powiększające w zestawie
Napisz opinię
2015-04-07 20:08:33 - kromk4a

doskonały upominek dla młodego chłopca. polecam!!!

2015-04-12 14:49:20 - Milka

Moja córka jest zachwycona prezentem :)

2015-04-14 08:06:01 - lalka

W sam raz dla młodych, ciekawych świata :)

2019-06-19 15:01:45 - Piotr Baran

To nie ma nic wspólnego z formicarium. Zamykając mrówki w tym czymś skazujecie je na bezsensowną pracę. Mrówki nie będą się rozmnażały przez brak królowej. Serdecznie nie polecam

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...