Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Dwukaratowy kubek to kolejna propozycja o oryginalnym i wyjątkowo niepowtarzalnym charakterze. Kobiety kochają diamenty. Ale kobiety kochają również złoto i wszelkie inne świecidełka. Podarowany złoty pierścionek oznacza miłość, przyjaźń czy szacunek. To symbol zaręczyn czy zaślubin. Dlatego gadżet w postaci dwukaratowego kubka może również być oznaką owych uczuć …

Połączenie wszakże nietypowe … bo kubek i złota obrączka … ale jakże urocze! Czyż nie lepiej będzie nam smakować wypita z niego kawa czy herbata? Zapewne tak. Kubek stanowi idealny podarunek dla swojej cennej żony, dziewczyny, mamy czy koleżanki. Każda kobieta ucieszy się z takiego prezentu. A i zapewne mężczyźni z niego też nie pogardzą. Nie nawiedzisz podróbek kup dwukaratowy kubek!!!

Na zakończenie warto podkreślić, ze całość zapakowana jest bardzo elegancko i stylowo. Zatem od razu zakupiony towar nadaje się do obdarowania bliskiej osoby. Lubisz nietypowe, a zarazem eleganckie gadżety? Ten kubek jest również dla Ciebie! Taki zakup na pewno ucieszy, a i nie nadszarpnie naszej kieszeni ze względu na atrakcyjną cenę.


Gadżet w szczegółach:

  • kubek wykonany elegancko z imitacją pierścionka z diamentem zamiast ucha
  • bardzo modny 
  • gwarancja smaku i aromatu wypijanego napoju
  • eleganckie opakowanie
Dostępne egzemplarze:
  • czarny kubek - srebrny pierścionek
  • biały kubek - złoty pierścionek
Napisz opinię
2015-04-07 19:35:58 - Michał

Super prezent dla dziewczyny!

2015-04-12 21:49:37 - Andrew

To był rewelacyjny wybór na 1 kwietnia, polecam 100%

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...