Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Kto nie chce być mile zaskakiwany, szczególnie z rana, bądź w zimowe popołudnia, kiedy mróz za oknem? Czasami nawet drobna rzecz wystarczy, by poprawić sobie nastrój na cały dzień. A co może być lepsze niż tajemnicza wiadomość od osoby, którą darzy się uczuciem? Taka wiadomość, która jest jedyna w swoim rodzaju? Czy potrzeba na takie niespodzianki wydawać fortunę? Możesz mieć to już teraz! I to w przystępnej cenie!

Szukasz ciekawego prezentu dla miłośnika kotów, najlepszej przyjaciółki, bądź swojej dziewczyny? Walentynki za pasem, a Ty nadal nie masz czegoś, co pokaże, jak bardzo kochasz? Chcesz, by Twój podarek był wyjątkowy? Zaskocz swoją drugą połówkę prezentem, który będzie zmienny niczym kameleon - przyniesie on ukryte przesłanie  i wywoła uśmiech na twarzy właściciela! Wystarczy trochę ciepła, by kiciuś na kubku zmienił swoje oblicze i pokazał, co tak naprawdę ma pod futerkiem… Niespodziewane wyznanie na pewno poprawi humor i sprawi, że początek dnia będzie jeszcze milszy.  

Jak to jest możliwe i o co w tym wszystkim chodzi? Kubek zmienia się pod wpływem temperatury. Wlewając do niego ciepły napój, osoba, która z niego pije, może zobaczyć ukrytą wiadomość, jaką przynosi kotek. Sam zwierzaczek też przechodzi metamorfozę- zmienia kolor futerka. Po wypiciu napoju i ochłodzeniu kubek wraca do swojego pierwotnego stanu. Całość procesu jest dla nas bezpieczna – do napojów nie przedostaną się żadne niebezpieczne substancje.

Drobny prezent, a uśmiech na twarzy – bezcenny. Zdecydowanie warto.


Gadżet w szczegółach:

  • Termowaktywny kubek kotek
  • kubek zmienia się pod wpływem temperatury
  • Na kubku pojawia się napis: "This day isn't purrrfect, but... you are" ("Ten dzień nie jest idealny, ale... Ty jesteś")
  • dopuszczony dio kontaktu z żywnością przez Sanepid
  • Pojemność: 300 ml
  • Nie należy myć w zmywarce ani używać w mikrofalówce.
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...