Wczytuję dane...
EAN: 840316404150
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Wiedźmiński medalion chroniący i ostrzegajacy przed czarami i urokami. Takiego samego używał wiedźmin Geralt w prozie Andrzeja Sapkowskiego i grach komputerowych, stworzonych na podstawie książek. Głowa wilka określała szkołe wiedźmina, więc idealnie nada się dla osób chodzących własnymi ścieżkami i stosującymi kodeks moralny w swoim życiu. Medalion jest przeznaczony dla ludzi w każdym wieku, niezależnie od płci, ponieważ każdy z Nas jest chociaż trochę wiedźminem kroczącym przez ten świat.

Kolor medalionu będzie pasować do każdego rodzaju ubrania, ponieważ jest uniwersalny -  metaliczny i srebrno-czarny. Głowa wilka i sam łańcuszek są wykonane z maksymalną dbałością o detale, dlatego powyższy medalion będzie nam służył długie lata. Całość pięknie komponuje się z innymi dodatkami, takimi jak skórzana kurtka, czy też skórzana torebka u kobiet.

Prezent ucieszy każdego miłośnika historii o Yennefer, Ciri, Geralcie i Jaskrze. Dzięki niemu możemy poczuć się jak główni bohateroeir serii. Będzie to idealny prezent dla osób lubiących historie o Geralcie z Rivii. Nieważne czy jest to fan książek, gier komputerowych, czy też nowego serialu. Takim medalionem można pochwalić się nawet przed osobami, które o wiedźminie nie mają żadnego pojęcia. Po prostu jest on pięknie wykonany i stanowi wspaniały dodatek ubioru. Jest to idealna ozdoba na każdą okazję, tym bardziej, że produkt jest bardzo estetyczny i odznacza się wysoką jakością wykonania.


Gadżet w szczegółach:

  • Wiedźmiński medalion - Wiedźmin szkoła wilka
  • Produkt oryginalny na oficjalnej licencji
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...