Wczytuję dane...
EAN: 761568000900
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Nie da się ukryć, że Wiedźmin jest jedną z najbardziej znanych serii książek i gier, a triumfy święci już nie tylko w gronie najbardziej zagorzałych miłośników fantasy. Andrzej Sapkowski stał się w ostatnich latach jednym z najpopularniejszych pisarzy tego gatunku, zaś polskie studio CD-Projekt Red może się poszczycić wyprodukowaniem gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, która uważana jest za arcydzieło w swoim gatunku. Jeśli jesteś jej fanem, z pewnością wielokrotnie przyszło ci na myśl, że ciekawie byłoby przenieść się do magicznego świata pełnego potworów i przygód. Już teraz to możliwe! No, prawie.

Oferujemy bowiem znakomity gadżet z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Jest to rzeźba w kształcie głowy wilka - a więc symbolu charakterystycznego dla słynnej Szkoły Wilka. Zwróć uwagę na niebywale staranne wykonanie oraz znakomite odwzorowanie szczegółów. Dzięki temu przedmiot wygląda identycznie, jak w grze - medalion o takim kształcie nosi główny bohater, w którego się wcielamy, wiedźmin Geralt z Rivii, zwany również Białym Wilkiem. Rzeźbę możesz powiesić na ścianie. Bez obaw, nie zrobi ci krzywdy! Jest to oficjalny, licencjonowany produkt.

Każde pomieszczenie, w którym pojawi się ta rzeźba, nabierze charakterystycznego klimatu znanego z wiedźmińskiej sagi autorstwa Andrzeja Sapkowskiego i trylogii gier komputerowych. Poczuj się niemal jak wiedźmin, posiądź tajemną wiedzę i umiejętności z zakresu szermierki i magii… no, albo po prostu podziwiaj tę piękną rzeźbę.

Gadżet w szczegółach:

  • Oficjalna, licencjonowana rzeźba - głowa wilka.
  • Łatwe zawieszenie na ścianie.