Wczytuję dane...
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Koszt Dostawy
Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj
Czas realizacji
Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu
Metody płatności
Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.
Dlaczego my?
Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Ponad półmetrowa figura Optimusa Prime, mądrego wodza Autobotów z uniwersum Transformers, umieszczona na dziesięciocentymetrowym postumencie. Już sam postument to dzieło sztuki, ozdobiony godłem Autobotów a na przyporach znajdują się ich hieroglify. Fascynująca figura wyposażona we wszystkie rodzaje broni, którymi posługiwał się Opitimus Prime w trzeciej części Transformers 3: Dark of the Moon. Posiada dwa miecze i topór bojowy, broń, którą walczył z Sentinelem Prime w finałowej bitwie. Posiada również tarczę bojową i potężne działo. W ciemności świecą się oczy Optimusa i reflektory Peterbilta, w którego się transformował. Optimus ma dwie wersje głowy, jedną z otwartą, a drugą z zamkniętą przyłbicą.

Cała figura jest niezwykle starannie opracowana, posiada wszelkie postarzenia i wygląda niesamowicie autentycznie.To gratka dla prawdziwego konesera. Niezbędna pozycja w kolekcji Twoich gadżetów filmowych. Statuę Optimusa Prime stworzono w pracowniach firmy Sideshow w limitowanej serii tylko 2000 egzemplarzy! Jeśli jesteś prawdziwym fanem Transformers, jeśli podziwiasz mądrość i zaangażowanie Optimusa Prime, musisz  mieć tę figurę w swojej kolekcji.


Gadżet w szczegółach:

  • Ogromna, dopieszczona w każdym calu statua Optimus Prime z trzeciej części serii Transformers ”Dark of the Moon”
  • Wysokość: 70 cm.
  • Unikalny gadżet filmowy dla każdego miłośnika Transformersów.
  • Wyposażony w mnóstwo dodatkowych elementów: dwie głowy, dwa miecze, ogromny topór, Mega Strike i rycerską tarczę.
  • W ciemności zobaczysz jak świecą jego oczy i reflektory ciężarówki.
  • Statua stworzona przesz firmę Sideshow w limitowanej liczbie 2000 egzemplarzy!
Napisz opinię
2014-04-06 16:43:42 - Karamija

SUPER statua - widziałem ją na stronie Sideshow Collectibles - muszę ją mieć! niestety jest dość droga ... choć jak sprawdzałem to faktycznie i tak cena najniższa w Polsce. To co, od dzisiaj zaczynam odkładac :) jest sporo czasu :)

Polecamy