Wczytuję dane...
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Ponad półmetrowa figura Optimusa Prime, mądrego wodza Autobotów z uniwersum Transformers, umieszczona na dziesięciocentymetrowym postumencie. Już sam postument to dzieło sztuki, ozdobiony godłem Autobotów a na przyporach znajdują się ich hieroglify. Fascynująca figura wyposażona we wszystkie rodzaje broni, którymi posługiwał się Opitimus Prime w trzeciej części Transformers 3: Dark of the Moon. Posiada dwa miecze i topór bojowy, broń, którą walczył z Sentinelem Prime w finałowej bitwie. Posiada również tarczę bojową i potężne działo. W ciemności świecą się oczy Optimusa i reflektory Peterbilta, w którego się transformował. Optimus ma dwie wersje głowy, jedną z otwartą, a drugą z zamkniętą przyłbicą.

Cała figura jest niezwykle starannie opracowana, posiada wszelkie postarzenia i wygląda niesamowicie autentycznie.To gratka dla prawdziwego konesera. Niezbędna pozycja w kolekcji Twoich gadżetów filmowych. Statuę Optimusa Prime stworzono w pracowniach firmy Sideshow w limitowanej serii tylko 2000 egzemplarzy! Jeśli jesteś prawdziwym fanem Transformers, jeśli podziwiasz mądrość i zaangażowanie Optimusa Prime, musisz  mieć tę figurę w swojej kolekcji.


Gadżet w szczegółach:

  • Ogromna, dopieszczona w każdym calu statua Optimus Prime z trzeciej części serii Transformers ”Dark of the Moon”
  • Wysokość: 70 cm.
  • Unikalny gadżet filmowy dla każdego miłośnika Transformersów.
  • Wyposażony w mnóstwo dodatkowych elementów: dwie głowy, dwa miecze, ogromny topór, Mega Strike i rycerską tarczę.
  • W ciemności zobaczysz jak świecą jego oczy i reflektory ciężarówki.
  • Statua stworzona przesz firmę Sideshow w limitowanej liczbie 2000 egzemplarzy!
Napisz opinię
2014-04-06 16:43:42 - Karamija

SUPER statua - widziałem ją na stronie Sideshow Collectibles - muszę ją mieć! niestety jest dość droga ... choć jak sprawdzałem to faktycznie i tak cena najniższa w Polsce. To co, od dzisiaj zaczynam odkładac :) jest sporo czasu :)

Polecamy