Wczytuję dane...
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Każdy miłośnik Harrego Pottera, powinien się wyposażyć w kolekcję gadżetów filmowych, z tej słynnej powieści. Harry Potter to opowieść o młodym czarodzieju, który dopiero uczy się sztuki magii i z każdą częścią jest potężniejszy i posiada większą wiedzę. Z przyjaciółmi u swego boku, walczy magią ze swoimi wrogami. Postać głównego bohatera, jest bardzo charyzmatyczna, przez co podbił on serca ludzi w każdym wieku na całym świecie.

Wśród licznych produktów należących do kolekcji stworzonej przez firmę Noble Collection, związanej z filmem Harry Potter, znajduje się Statua Testrala. Ten produkt ma 30 cm wysokości i jest w całości wykonany z cyny. Figurka przedstawia dwa Testrale, młodego i dorosłego, w bardzo dumnej pozie. Są one ustawione na drewnianej podstawie. Produkt jest wykonany starannie i niezwykle precyzyjnie. Ma w sobie wiele powabu i szyku. Figurka niesamowicie efektownie się prezentuje. Statua jest solidna i mocna z wieloma szczegółąmi, co jest jej dużym atutem.

Harry Potter gadżety są niezwykle popularne. Wszystkie gadżety filmowe zaprezentowane w kolekcji Noble Collection, odznaczają się wysoką jakością. Kupują je osoby w każdym wieku, bo mogą one stanowić ozdobę pomieszczenia, jak i służyć konkretnemu przeznaczeniu. Warto zainwestować w taki nabytek, albo kupić go na prezent osobie, która fascynuje się filmem Harry Potter. Z pewnością taki prezent przypadnie do gustu, a sam obdarowany będzie bardzo szczęśliwy z takiego niezwykłego prezentu.


Gadżet w szczegółach:

  • Statua Testral Harry Potter
  • Kolekcja: Noble Collection
  • Numer katalogowy: NOB07672
  • Wymiary: 30cm wysokości
  • Materiał: Cynk
Polecamy